Clash of Clans köyüm yok oldu

İşletim sistemi
Android

fatal23

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kolay gelsin, iyi günler. Clash of Clans hesabımı, destek bölümü yardımıyla Supercell-ID'den çıkardım. Ardından oyuna geri döndüğümde 1 level köy vardı karşımda. Köyüm yok oldu. Bende hemen hesap kurtarmaya girdim. Hem bottan hem de kayıp hesap bölümünden hesap bilgilerimin hepsini girdim. Bilgilerin yanlış olması imkansız. Çünkü daha önceden bu tarz sorunlar yaşarsam, son çare olarak ekran görüntüsünü almıştım. Girdikten sonra ekte belirttiğim gibi hesabınızı kurtaramadık dendi. Clash of Clans'ın canlı desteği olmuyor. Desteği komple bottan oluşuyor. Botta hesabımı nedensiz kurtaramadı. Nasıl düzeltirim bu konuyu. bana yardımcı olursanız, çok mutlu olurum. Ekte ekran görüntüleri mevcut.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230207_184142_Clash of Clans.jpg
    Screenshot_20230207_184142_Clash of Clans.jpg
    281,1 KB · Görüntüleme: 131
  • Screenshot_20230207_113436_Clash of Clans.jpg
    Screenshot_20230207_113436_Clash of Clans.jpg
    461,3 KB · Görüntüleme: 111
  • Screenshot_20230207_184231_Clash of Clans.jpg
    Screenshot_20230207_184231_Clash of Clans.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 106
Arkadaşlar kolay gelsin, iyi günler. Clash of Clans hesabımı, destek bölümü yardımıyla Supercell-ID'den çıkardım. Ardından oyuna geri döndüğümde 1 level köy vardı karşımda. Köyüm yok oldu. Bende hemen hesap kurtarmaya girdim. Hem bottan hem de kayıp hesap bölümünden hesap bilgilerimin hepsini girdim. Bilgilerin yanlış olması imkansız. Çünkü daha önceden bu tarz sorunlar yaşarsam, son çare olarak ekran görüntüsünü almıştım. Girdikten sonra ekte belirttiğim gibi hesabınızı kurtaramadık dendi. Clash of Clans'ın canlı desteği olmuyor. Desteği komple bottan oluşuyor. Botta hesabımı nedensiz kurtaramadı. Nasıl düzeltirim bu konuyu. bana yardımcı olursanız, çok mutlu olurum. Ekte ekran görüntüleri mevcut.
Aynısını ben de yaşadım benim köyüm icloud a kayıtlı olduğu için Kayıtlı köyü yüklemek ister misiniz ? Diye bir seçenek çıktı ve öyle kurtardım. Bu durum da ne yapılabilir bilmiyorum.

9. seviye belediye binasının kayıtlı olduğu Google Play veya Supercell hesabına girmeyi denediniz mi?
Supercell id sini çıkarmış arkadaş. Giremez.

Geçmiş olsun hocam id bağlı olmadığından kurtaramazsınız ama isterseniz desteğe yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı