Clash of Clans oynamaya değer mi?

Ben de gereksiz diyorum ama işe yarıyorlar.

Her seferinde köyü fulleyip geçiyorum, KB 14 olunca ne yapacağız hiç bilmiyorum, yükseltme süreleri bayağı artacak ve duvar maliyeti yükselecek.Eki Görüntüle 1928997

Zamanında 6. İnşaatçıyı açmadım pişman oldum. En sıkıntılısı duvarlar ve kahramanlar zaten. 70 duvarım kaldı bu ay biterse 13'e geçeceğim. Kahraman konusu ayrı bir hikaye zaten. 1 hafta sürüyor, mecburen elektroya dönüyorum okçu yürüyüşünden.

Ben tüm arkadaşlarımızla klan kurup savaşıyorduk zaten sarıyor ama level yükseltme çok uzun sürüyor kartal topu 1.5 hafta sürüyor çıldırtıyor insanı en sonunda GameSatış'tan sattık hesapları.

Zamanında 6. İnşaatçıyı açmadım pişman oldum. En sıkıntılısı duvarlar ve kahramanlar zaten. 70 duvarım kaldı bu ay biterse 13'e geçeceğim. Kahraman konusu ayrı bir hikaye zaten. 1 hafta sürüyor, mecburen elektroya dönüyorum okçu yürüyüşünden.
13 olunca başına ayrı dert alırsın.
Ne tür savunma varsa 2 kere yükseltiliyor, kahramanlar desen 10-15 seviye yükseltiliyor, okçu kraliçe 25 seviyeye kadar yükseltiliyor.
Bitmiyor yükseltmeler.

Düşük ligde ganimet kasmak için elektro ve ejder saldırısı yapıyorum yetiyor bana, klan ligi de aynı hesap; sürekli KB 14 seviye adamlar geliyor, 2 yıldız alsam yetiyor bana.

13 olunca başına ayrı dert alırsın.
Ne tür savunma varsa 2 kere yükseltiliyor, kahramanlar desen 10-15 seviye yükseltiliyor, okçu kraliçe 25 seviyeye kadar yükseltiliyor.
Bitmiyor yükseltmeler.

Düşük ligde ganimet kasmak için elektro ve ejder saldırısı yapıyorum yetiyor bana, klan ligi de aynı hesap; sürekli KB 14 seviye adamlar geliyor, 2 yıldız alsam yetiyor bana.

Benim lig titan şu an. 3 yıldız almak mucize. Çoğu 14bb geliyor ben 12yim😃

Sosyalde oynayan bayağı kişi varmış. Ben hesabı çaldırınca kardeşimin hesabını kasmaya başladım BB10 fulledim ileri gitmiyorum. İnşaatçı köyüne kasıyorum.

Sosyalde oynayan bayağı kişi varmış. Ben hesabı çaldırınca kardeşimin hesabını kasmaya başladım BB10 fulledim ileri gitmiyorum. İnşaatçı köyüne kasıyorum.

Geçen forumdan bir arkadaşa bb 10 hesap vermiştim. 11bb ful de var isteyene onu da vereyim. Toplam 7 hesap var şu an.
(11 ana maile bağlıymış 8 9 isteyen varsa ayarlıyım.)

Geçen forumdan bir arkadaşa bb 10 hesap vermiştim. 11bb ful de var isteyene onu da vereyim. Toplam 7 hesap var şu an.

Teşekkürler ben almayayım isteyen varsa konuya cevap verir muhtemelen. Şu an OTTO kulübesi için bekliyorum kahramanlara 2 seviye bastıktan sonra 5.seviye basıp bırakacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı