Clash of Clans saldırı stratejisi önerisi

Inancowski

Centipat
Daha fazla  
Screenshot_20230321-122009_Clash of Clans.jpg

Şöyle bir labaratuvarım var. Her tavsiyeye açığım ona göre yükseltmeye alırım(kitap çekiç vb kullanırım problem değil). Şu ana kadar elektro ejder saldırısı dışında bir şey yapmadım fakat artık yeterli gelmiyor.

3 elektro, 14 balon gerisi normal ejder. 2 öfke 7 dondurma. Klan kalesine elektro öfke.
Balonları önden gönder ardından tüm askerleri. Ağır savunmaları dondurarak köyün içine kadar girebilirsin. #9G0RYPQ8 klanımıza uğrarsan idman yapabiliriz.

1.png

Yerden saldırı;
Kraliçeyi yürütüyoruz arkadasında şifacılar ile. Kaleyi dışarı çekebilirsen kraliçeyle temizlersin. Merkeze depremle yol açıyoruz. Buz golemlerini önden tank gönderip arkadan geri kalan askeri atabilirsin.

Eki Görüntüle 1709471

Şöyle bir labaratuvarım var. Her tavsiyeye açığım ona göre yükseltmeye alırım(kitap çekiç vb kullanırım problem değil). Şu ana kadar elektro ejder saldırısı dışında bir şey yapmadım fakat artık yeterli gelmiyor.
Taktik maktik yok bam bam bam diye oynuyordum ben. İşe de yarıyor.

Artı -2 Eksi
Eki Görüntüle 1709471

Clash fanatic uygulamasını indir dostum köy düzeni ordu taktik vs her şey var.

Geri
Yukarı