Çözüldü Clash Of Clans Supercell ID gmail değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Clash Of Clans hesabımı Supercell ID bağlamıştım fakat gmail yanlış seçtim ve hesap kaldı öyle. Nasıl değiştirebilirim? Gerçekten yardımcı olabilecek birisi varsa para bile veririm lütfen.

Çözüm
Destek istediğim gibi yardımcı olmuyor maalesef.
Hesabı ilk oluşturduğunuz tarih, oyuncu etiketiniz, ilk satın alım yaptığınız tarih ve varsa makbuzu gibi bilgiler istiyorlar hesap sahibi olduğunuzu kanıtlamanız için. Sonrasında eğer hesap sahibi olduğunuzu kanıtlarsanız hesabınızı bir süre dondurup yeni vereceğiniz bir maile aktarıyorlar.
Hesabı ilk oluşturduğum tarihî öğrenmenin bir yolu var mıdır?
Eğer mail adresinize giriş yapabiliyorsanız ve mail adresiniz gmail ise bir yolu var. Gmail hesabınıza giriş yapıp güvenlik bölümüne, oradan da hesap erişimi olan üçüncü taraf uygulamalar bölümüne geçeceksiniz. Üçüncü taraf erişimini yönete tıkladığınızda o mail hesabında izin verdiğiniz uygulamalar görünür. Oradan Clash of Clans uygulamasına tıkladığınızda hesabı o maille ilk ilişkilendirdiğiniz tarih görünür. Bu size yardımcı olabilir. Şayet yapamazsanız müsait olduğumda görsel olarak da anlatmaya çalışırım.

Ben bugün Clash Royale oyununa Supercel ID ile giriş yaptıktan sonra Supercell ID ayarlarından e posta değiştirme kısmından e posta adresimi değiştirdim ve artık supercell hesabım farklı bir e postama kayıtlı olmuş oldu. Öncesinden ben de böyle bir şey deneyip başarısız olmuştum ama şimdi oldukça kolay oldu. Bu e posta değiştirme mevzusunu getirmişler demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı