Clash of Clans TH 14 hakkında görüşleriniz

Vay be telefonumu ilk aldığım zaman geldi aklıma deliler gibi oynardım 9. Belediyede bırakmıştım, manyak bir klan bulmuştum yardım olarak Pekka falan atıyorlardı şimdi baktım da her şey çok değişmiş. Bluestacks'tan indirip sırf zevkine kasılır aslında hatırlattığınız için sağ olun.

Bir de artık inşaatçı binaları da (yeşil taşla alınan) onlarda yükseltiliyor ve yükseltilince hasarlalan yapıları tamir (savaş esnasında) ediyor. Oyundaki bazı görevleri yaptığınız takdirde 5 inşaatcıyı da alabiliyorsunuz. Ben 1 kuruş bile para yatırmadan 2300 kupa ve 106 Level olmuştum. 5 inşaatcıyı da almıştım.

Vay be telefonumu ilk aldığım zaman gekdi aklıma deliler gibi oynardım 9. belediye de bırakmıştım, manyak bir klan bulmuştum yardım olarak pekka falan atıyorlardı şimdi baktım da her şey çok değişmiş. BlueStacks'tan indirip sırf zevkine kasılır aslında hatırlattığınız için sağ olun.

Aga ders ve diğer şeyler için iPad aldım COC indirdim direk işleri halledince. Oyun bence hala güzel. Sadece artık ciddi bir şekilde oynamıyorum.

Bu köyde TH10 max bir adamdan daha çok emek vardır, zamanında aylarımı vermiştim şu duvarlar için. Her yıl yeni bir belediye binası seviyesi geliyor, cidden fazla. Ve oyun aşırı basitleşti, duvarlar,yükseltme süreleri vs. oynamaya değmez artık zaten kitlesi Brawl Stars kidler tarafından basıldı çoktan. Bir gram eğlence alamıyorum artık, 3 milyona bastığım duvarları 500 bine basanları görünce kuduruyorum. Kara iksir gökten yağıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210423-221238_Clash of Clans.jpg
    Screenshot_20210423-221238_Clash of Clans.jpg
    378,2 KB · Görüntüleme: 31
Bu köyde TH10 max bir adamdan daha çok emek vardır, zamanında aylarımı vermiştim şu duvarlar için. Her yıl yeni bir belediye binası seviyesi geliyor, cidden fazla. Ve oyun aşırı basitleşti, duvarlar,yükseltme süreleri vs. oynamaya değmez artık zaten kitlesi Brawl Stars kidler tarafından basıldı çoktan. Bir gram eğlence alamıyorum artık, 3 milyona bastığım duvarları 500 bine basanları görünce kuduruyorum. Kara iksir gökten yağıyor.
Usta bu köy kaç yıllık? 🤨

Geri
Yukarı