Clash Royale 12. Arena Deste Önerisi

Jiggy

Centipat
Arkadaşlar 12. Arenaya kadar rahat bir şekilde çıktım fakat şimdi zorlanıyorum bana kartlarıma uygun bir deste önerir misiniz?

Efsanevi Kartlarım
Buz Büyücüsü 9 Level
Madenci 9 Level
Gece Cadısı 9 Level
Tomruk

Dostum genelde zorlanmanın sebebi deste değil kartlarının seviyesinin veya kral kulesinin düşük kalmasıdır. Bir de bazen gerçekten tuhaf rakipler eşliyor adamın kartları son seviye gelmiş benim karşıma. :D

Dostum genelde zorlanmanın sebebi deste değil kartlarının seviyesinin veya kral kulesinin düşük kalmasıdır. Bir de bazen gerçekten tuhaf rakipler eşliyor adamın kartları son seviye gelmiş benim karşıma. :D
Doğrudur da şuan ki destem çok kötü ağır kalıyor yavaşlatmaya çalışınca da hemen kule veriyorum o yüzden istedim :)

Stats Royale uygulamasını indirip oradan win/lose oranlı destelere, turnuva destelerine önerilere vs. bakabilirsiniz.
Size tavsiyem oyun tarzınıza uygun kartlar ile bir deste kurup onda karar kırıp maxlamaya çalışmanızdır. Doğru bir güzel deste yapıp sadece 8 tane kartınızı maxlayarak bile oyunculuğunuz çok iyi ise 6000'i geçebilirsiniz ama zor şimdiden söyliym :)

Stats Royale uygulamasını indirip oradan win/lose oranlı destelere, turnuva destelerine önerilere vs. bakabilirsiniz.
Size tavsiyem oyun tarzınıza uygun kartlar ile bir deste kurup onda karar kırıp maxlamaya çalışmanızdır. Doğru bir güzel deste yapıp sadece 8 tane kartınızı maxlayarak bile oyunculuğunuz çok iyi ise 6000'i geçebilirsiniz ama zor şimdiden söyliym :)
Teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı