Clash Royale 4. arena destek ve taktik önerisi

Erne3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Eskiden delilerce oynayıp 10. arenaya gelmiştim ve şu an o hesabın ismini bile hatırlamıyorum :). Ben de yeniden bir başlayayım dedim ve 4. arenaya kadar geldim ama bir türlü 5. arenaya geçemiyorum. 2 kere kazanıyorum 2 kere kaybediyorum kupalar nötrleniyor. Bu arada deck shop vb. uygulamalar önermenize gerek yok çünkü oradan da bulduğum destelerle de oynayamıyorum. :)

Eskiden delilerce oynayıp 10. arenaya gelmiştim ve şu an o hesabın ismini bile hatırlamıyorum :). Ben de yeniden bir başlayayım dedim ve 4. arenaya kadar geldim ama bir türlü 5. arenaya geçemiyorum. 2 kere kazanıyorum 2 kere kaybediyorum kupalar nötrleniyor. Bu arada deck shop vb. uygulamalar önermenize gerek yok çünkü oradan da bulduğum destelerle de oynayamıyorum. :)

Kart seviyelerin önemli 4.arenada çok kullanılan kartların antilerini dizersen eminim 5.arenaya geçebilirsin ama kart seviyesi çok önemli oluyor oyunda.

Hocam peki öyle bir deste yapabilir misiniz zahmet olmazsa?

Kartlarınızın bir ssini atarsanız kendimce bir şeyler atarım hocam.
Hocam peki öyle bir deste yapabilir misiniz zahmet olmazsa?

Screenshot_1.png

Bunu bir dene hocam eksik kart varsa değiş ama oynaşın da önemli olduğu bir oyun nasıl oynadığını bilmiyorum kartları doğru yerde kullanırsan eminim geçersin 5.arenaya başarılar.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1309063

Bunu bir dene hocam eksik kart varsa değiş ama oynaşın da önemli olduğu bir oyun nasıl oynadığını bilmiyorum kartları doğru yerde kullanırsan eminim geçersin 5.arenaya başarılar.

Sağ ol hocam aktifseniz söyleyim prens artık daha üst arenalarda açıldığı için bende yok onun yerine ne alabilirim? Şu anki 4. arena ve altındaki tüm kartlara sahibim. @Hüseyin Sarıtaç

Sağ ol hocam aktifseniz söyleyim prens artık daha üst arenalarda açıldığı için bende yok onun yerine ne alabilirim? Şu anki 4. arena ve altındaki tüm kartlara sahibim. @Hüseyin Sarıtaç

Prens oyunun başında çıkartıyordum eskiden çıkmayınca yeni hesap açardım sizden öğrendim değiştiğini.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1309063

Çok sağ olun 5. arenaya geçtim.

Lisede arkadaşlarımla çok fazla oynadığım bir oyundu. Şimdi tekrar bakmak istedim ve yeniden yükledim. Oyuna çok yenilik gelmiş, hızlıca ilerlemek için önerdiğiniz 4. arena destesini deneyeceğim. Farklı tavsiyeleriniz varsa onları da okuyacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı