Clash Royale 4. Arena'daki oyuncularda Prens var

İşletim sistemi
Android

Oasiss

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Prens 7. Arenada açılmasına rağmen 4. Arenada adamın destesinde Prens var. Sırf bu yüzden takılı kaldım 1000 kupada. Hadi diyelim eskiden verdiler e adamlar o süre boyunca neden hep aynı arenada kaldı. Neden böyle oluyor?

Büyük ihtimalle prensi aldıktan sonra oyunu bıraktılar ve geri başladıklarında bu haldeydiler bende yaşadım ne yazık ki biraz adaletsizce ama yapılacak bir şey yok eski hesaplar için.

Arkadaşlar Prens 7. Arenada açılmasına rağmen 4. Arenada adamın destesinde Prens var. Sırf bu yüzden takılı kaldım 1000 kupada. Hadi diyelim eskiden verdiler e adamlar o süre boyunca neden hep aynı arenada kaldı. Neden böyle oluyor?
Adamlar eskiden beri oynayıp belki uzun zaman sonra girmişlerdir

Adamlar troll yapmak için bilerek arena düşüyorlardır
Her yeni arenada checkpoint tarzı duruyor.
Eski oyuncudur büyük ihtimalle ya da takas ile almıştır klandan.

Prens onceden 1. veya 2. arenada geliyordu. Eski oyuncudur.

Ben oyuna yeni başlamıştım bir ara daha 2. arena bile değildim sanırım bende prens vardı update mi gelmiş prense?
Evet kanka 7. Arenada mi ne çıkıyor.
Büyük ihtimalle prensi aldıktan sonra oyunu bıraktılar ve geri başladıklarında bu haldeydiler bende yaşadım ne yazık ki biraz adaletsizce ama yapılacak bir şey yok eski hesaplar için.
Bilmiyorum bu prens desteliler sağolsun (!) kupa kasmak zorlaştı benim için.

Geri
Yukarı