Clash Royale 5. arena taktiği

Şovalye, okçular, goblinler, minyonlar, dev, silahşçr, mini pekka, mızraklı goblin, goblin kafesi, oklar, alev topu, iskeletler, bombacı, valkür, mezar taşı, iskelet ordusu, yavru ejderha, barbarlar, top, koçbaşı, mega minyon, goblin fıçısı, barbar varili, ateş ruhu, iskelet ejderhaları, büyücü, pekka, dev iskelet, madenci, yarasalar, felaket kulesi, çarpma, domuz binicisi, cadı, prens.

Valkür, iskelet ordusu, binici, felaket kulesi, prens, çarpma veya ok, yavru ejderha, büyücü.
Havadan vuran tek büyücü var.

O seviyelerde havadan vuran etkili şey yok zaten. Olsa da felaket kulesi vs kartlar ile durdurulur.

Ağır kartlar için felaket kulesi -1
Atak için (hangisi yüksek ise dev veya binici) -2
Bombacı -3
Silahşor -4
Minyon -5
Cadı -6
Alev topu -7
Oklar -8

Bu deste büyük ihtimal iş yapacaktır.

Cadı yerine büyücü daha iyi olmaz mı?

Screenshot_20220117-155308_Stats Royale~2.jpg

3 hafta önce başladím şuan 4000 kupayım adam akıllı bir deste (yapabiliyorsanız 2.6 oynayın) ve bir de seeok adlı youtube içerik üreticisini izlemek dışında herhangi birşey yapmadan sac baş yolmadan bence 5000 e cıkabilirsinz . Herkese iyi oyunlar

Seeok izle. Gerçekten çok iyi oyuncu. Bir meta destesi bul ve onu yükselt. Destede olan kartlar elinde yoksa klanlardan takas yapabilirsin. O arenalarda kart spamlasan bile yükselirsin.

Seeok izle. Gerçekten çok iyi oyuncu. Bir meta destesi bul ve onu yükselt. Destede olan kartlar elinde yoksa klanlardan takas yapabilirsin. O arenalarda kart spamlasan bile yükselirsin.

Hocam seeok, genç aslan, sütadam, Furkan arabacı izliyorum. 5130 kupaya ulaştım şu an.

5300 kupaya kadar oyun gayet kolay zaten. Eğer seviyeniz yüksek olsaydı 5300 bile zor olurdu. Kral kulem 12 iken 5600 kupaydım, 13'e yükseltince karşıma gelen 14 seviye kahramanlı kişiler yüzünden 1v1 savaşları bıraktım.
Hocam seeok, genç aslan, sütadam, Furkan arabacı izliyorum. 5130 kupaya ulaştım şu an.

Hızlıca 5. arenaya çıktım fakat burada ne kadar çabalasamda başaramıyorum. Yukarıdaki deste önerilerini gördüm deneme fırsatım daha olmadı, ancak en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum. Teşekkürler bilgiler için.

Geri
Yukarı