Çözüldü Clash Royale arena düşme var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
Merhaba. Sonunda uzun süreden sonra 3800 kupa 12. arenaya çıktım. Şimdi tekrar elektrik arenasına düşmek istemiyorum. Şimdi maça girsem yenilsem -30 yesem alt arenaya düşer miyim?

Çözüm
Düşmezsin ama 5000 kupadan sonra oyun lig sistemine geçiyor ondan sonra lig düşüyorsun sadece.
Düşmezsin ama 5000 kupadan sonra oyun lig sistemine geçiyor ondan sonra lig düşüyorsun sadece.

Artı -2 Eksi
Çözüm
Evet her arenanın kupa aralığı var ve o aralıktan çıkarsanız diğer arenalara gitmiş olursunuz.

Düşersin kankam dikkatli oyna önce 1V1 de antrenman yap bir de kart seviyeleri yüksek olsun bir de meta destekleri oyna (ör: Logbait, mezarlık, pekka)

Nasıl yani güncellemeyle mi kalktı? 3800 kupadaki oyuncu 1000 kupaya düşse yine aynı arenada mı kalmış oluyor?

Örnek ile anlatayım 3800 kupada bir arena var ve 3800 kupa oldu 3800 kupa iken -30 yedi kupa düsmüyor gene 3800 kupa kalıyor.

Örnek ile anlatayım 3800 kupada bir arena var ve 3800 kupa oldu. 3800 kupa iken -30 yedi. Kupa düşmüyor gene 3800 kupa kalıyor.
Yani 5000 arenaya kadar kupa kaybı diye bir şey yok mu? O zaman konu sahibi neden 3800'e çıkmakta zorlanmış?

Yani 5000 arenaya kadar kupa kaybı diye bir şey yok mu? O zaman konu sahibi neden 3800'e çıkmakta zorlanmış?
Uzun aradan sonra tekrar başladım biraz noobluk oldu atlattım ama. 1 kazansam 3 kaybediyordum falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…