Çözüldü Clash Royale Arena Atlayamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
Merhaba. 4 yıllık Clash Royale oyuncusuyum yani 4 yıllık rozetim var. 2018 te başladım bir yıl oynadım 11. Arena Elektrik 3400 kupada bıraktım.

Sonra bugün aynı hesapla tekrar başladım, iki üç gün oluyor fakat hep yeniliyorum. İyi ki arena düşme yok o kadar kaybettim hala 3400 kupadayım 2 kazanıyorum 5 kaybediyorum.

Denemediğim deste kalmadı hepsini kombinledim yok olmuyor, YouTube da adamlar her deste ile kazanıyor ben o kadar iyi deste yapıyorum olmuyor.

Rakip iki kart atıyor kulemi alıyor, ben aynı kartı kullanıyom olmuyor.

Birde kart yükseltmek için altına ihtiyaç var bazende 40.000 e destansı almak istiyorum ama o kadar altın biriktiremiyorum? Maç kazandığımda 100 altın falan veriyor ben bunla nasıl kart yükseltim nasıl destansı kart alayım?

Çözüm
Sandıklarla kasılıyor altınlar genelde. Oynadıkça ve kart seviyeleri yükseldikçe kazanılan bir oyun. Yani hamleleri öğrenmen lazım, meta çok değişiyor.
Ben de öyleyim bıktım artık. 7. Arena'da takılıp kaldım, rakipler çok güçlü. Her attığım karta karşılık verebiliyorlar ya. Bir de rakipler kazanınca gülücük atıyor daha da sinirleniyorum.

Eskiden böyle değildi oyun. Daha güzel ve adaletliydi. Kartlar saçma sapan alakasız arena'lara verilmiş, 4. arena'da cehennem ejderhası açılabildiği zamanları hatırlıyorum. Oyuna gereksiz bir sürü şey eklenmiş. Her oyun çöp oluyor zamanla bunu öğrendim ben.

Geri
Yukarı