Clash Royale bitiyor mu?

Muhammet Soysal

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Herkese iyi günler, iyi Sosyaller dilerim. Konuya giriş yapıyorum. Konu Clash Royale. Şimdi arkadaşlar, 2016 yılında çıkan Clash Royale adlı oyun bayağı popülerdi. Ama son zamanlarda Clash Royale bitiyor diye videolar vs. görüyorum. Clash Royale 2018 yillarda oynamistim, sonra sinava hazirlaniyorum diye biraktim. Simdi yeniden yukledim. 6.400 kupayım. Oyun bayagi bir degismis. 15 seviye, evrimli kartlar diye seyler gelmis. En onemlisi pas ayricaligi olmus, elmas ve altin diye ayriliyor. Bu arada elmas pas şu an 429 TL, altin pas 200 TL. Gereksiz pahalı. Bana sorarsaniz bu gelen guncellemeler oyunu bitiriyor, oyun saçma olmus ve parayi basan dudugu calar hesabi var. Neyse konuya gelelim, ben oyunu biraz oynadim ve cok sardı, yani devam edecegim. Elmas pasda almayi dunusuyorum. Daha once para yatirmamistim, ilk defa yatiracagim. Sizce para yatirmaya ve oyunu devam etmeye değer mi? Oyuna para yatiracagim icin her sezon 429 TL'den elmas pas almayi dusunuyorum. En onemli sorum şu: Bu oyunda brawstars veya Zula gibi biter mi? Çünku bs ye ve Zula'ya yatirdigim paralar icin pismanim ve o pismanligi Clash Royale'de de yasamak istemiyorum. Evet, bu kadar. Kendi fikrinizi belirtip ve sorularima cevap verirseniz sevinirim. Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yatırma değmez hele mobil oyunsa. Steam'den oyun falan al, dışarıda yemek ye, kitap al, sistemini yükselt vs istediğin yere harca ama mobil oyuna para atma.

Clash Royale'e para vermekte ne bileyim biraz saçma değil mi?

Hocam şöyle, kupa maçları olsun, 2V2 olsun, klan savaşları olsun karşıma çıkan 10 kişiden 5'i pas almış. Oyunda pas alan sayisi gercekten cok fazla. Ben hem hizli gelisme adina, hem de verdigi oduller, hareketli flama, kule gorunumü ve joker kartlar vs. az özeniyor değilim açıkçası.

Geri
Yukarı