Clash Royale hesabının ederi nedir?

Hocam internet üzerinden satmayı düşünüyorsan %70 dolandırıcı kaynadığı için vazgeç derim, he dersen elden de olur beşiktaş adeks gibi yerlerden satabilirsin. Clash Royale'in piyasası şu anlar durgun olsa bile delisi hala var. Biraz bekleyip adeks civarı yerlerden satabilirsin. Ama fiyat konusunda pek bi şey söyleyemem. Benim en kötü 2000tl edecek LoL hesabım var ama korkarım ki 500tl bile vermezler :) Ama yine de bi şansını denemelisin. Bol şans.

Genelde hesap mailleri değiştirilebiliyor. Öyle bir yolu var mı onu sormuştum. Mail hesabımı ben bir saatte aktaramam. Aktarsam bile hayatımı olumsuz etkiler. Mail hesabım önemli.
Derdime derman olun demek istiyorsun. Belki bir çözümü vardır diye. Mail önemli ise bırak clash royale öyle kalsın. 200 TL kazanacağım diye hayatını bitirme. Hesap mailleri değiştirilebilir diye denen şeye inanma. Sonra gelirsin hesabım çalındı dersin.

Derdime derman olun demek istiyorsun. Belki bir çözümü vardır diye. Mail önemli ise bırak clash royale öyle kalsın. 200 TL kazanacağım diye hayatını bitirme. Hesap mailleri değiştirilebilir diye denen şeye inanma. Sonra gelirsin hesabım çalındı dersin.
Hahahah, evet öyle. Bilmediğimden soruyorum. Değiştirilmiyor ise uğraşmam zaten. Değiştiriliyor ise bilen var ise bilgilendirsin. Ayrıca ben hesap çaldırmam farkındayım olayların.

Yeni konular

Geri
Yukarı