Clash Royale hesap alınırsa hesap ban yer mi?

Cr Oyuncusu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Bildiğiniz gibi diğer oyunlarda da olduğu gibi Supercell'de de hesap alıp satmak yasak. Ben Clash Royale hesap almak istiyorum. Güvenilir bir satıcı buldum. Hesabın fiyatı 600 TL. Şimdi benim asıl sorum şu, hesap aldığımı tespit ederler mi? Nasıl tespit ediyorlar? Banlanma riski nedir ve siz hiç hesap al sattan banlanan birini gördünüz mü?

Eğer hesaptaki Gmail'i sizin Gmail'e aktarirlarsa bir şey olacağını düşünmüyorum.
Bende eskiden oynadığım bir Supercell oyunundaki hesabımın Gmail'ini satın alan kişinin gmailine aktarıp 700 TL'ye satmıştım.

Şimdi şöyle bir sorun var, benim arkadaşım 1 yıl önce Brawl Stars hesap aldı ve geçen hafta hesap almaktan banlandı. İlerleyen süreç sorun olur mu acaba?

Arkadaşınız nasıl banlandı anlamadım. Gmail'i zaten kendi isteğiyle devrediyor satan kişi. Bence bir sorun olmaz.
(Eğer satan kişi hesabin Gmail'ini devretmediyse ve birden fazla kişiye sattiysa. Hesaba çok kişi girmiş olabilir. Supercell hesap satışı zannetmiştir. O yüzden bağlanmış olabilir.

Arkadaşınız nasıl banlandı anlamadım. Gmail'i zaten kendi isteğiyle devrediyor satan kişi. Bence bir sorun olmaz.
(Eğer satan kişi hesabin Gmail'ini devretmediyse ve birden fazla kişiye sattiysa. Hesaba çok kişi girmiş olabilir. Supercell hesap satışı zannetmiştir. O yüzden bağlanmış olabilir.

Satıcı güvenilirmiş. Hayır hesabı maiille vermiş ama kimsenin girmediğini de söylüyor.

Geri
Yukarı