Clash Royale iksiri nasıl hızlı üretiyorlar?

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Hayatımın en kötü maçlarını yapıyorum. Karşıma hep anti kartlı rakipler geliyor. Mega şovalye atıyorum, 13 level atom ejderhamı ne atıyor, iskelet ordusu atıyorum 14 seviye valkür atıyor. Tekerlekli elektro şok atıyorum, elektrikli büyücü mü ne atıyor, kısaca hepsi hep anti kartlara sahip ve enteresanı şu ki hepsi 13-14 seviye kartlı. Benim 11-12 ortalama olan kartlarıma karşı 13-14 nedir? Haksızlığın daniskası. 6000 kupada takılı kaldım. Ne deste yapsam boş, çünkü hep antisi denk geliyor. Bir de iksir hilesi mi ne basıyorlar anlamadım, herifler paso bir şeyler atıp kart çeviriyorlar. Ben 2 kart herif 4 kart atıyor. Attıkları da az değil. 4-4-2 iksir harcıyor diyorum tam saldırmalık zaman bir saldırı yapıyorum ne bakayım herif yine 2 kart atıyor. Ne ara üretti iksiri?

Hayatımın en kötü maçlarını yapıyorum. Karşıma hep anti kartlı rakipler geliyor. Mega şovalye atıyorum, 13 level atom ejderhamı ne atıyor, iskelet ordusu atıyorum 14 seviye valkür atıyor. Tekerlekli elektro şok atıyorum, elektrikli büyücü mü ne atıyor, kısaca hepsi hep anti kartlara sahip ve enteresanı şu ki hepsi 13-14 seviye kartlı. Benim 11-12 ortalama olan kartlarıma karşı 13-14 nedir? Haksızlığın daniskası. 6000 kupada takılı kaldım. Ne deste yapsam boş, çünkü hep antisi denk geliyor. Bir de iksir hilesi mi ne basıyorlar anlamadım, herifler paso bir şeyler atıp kart çeviriyorlar. Ben 2 kart herif 4 kart atıyor. Attıkları da az değil. 4-4-2 iksir harcıyor diyorum tam saldırmalık zaman bir saldırı yapıyorum ne bakayım herif yine 2 kart atıyor. Ne ara üretti iksiri?

Hocam hile olduğunu sanmıyorum, kart seviyeleride muhtemelen para basmadan kaynaklı olabilir. Hem bir ara Supercell 2milyon altın vermişti Royale'de.

Bazı maçlar hepimiz rakibin nasıl o kadar iksiri olduğunu anlamıyoruz hocam ayrıca neredeyse hep anti gelecek bu bir nevi görünmez bir kural ve bu oyunların hepsi böyle oynayacaksan o saçmalığın olacağını kabul etmiş oluyorsun kendimden örnek verirsem en son rakibin nasıl ard arda kart atığını anlamadığım en son maçı söyleyeyim adam klasik kolsuz kaybetmenin neredeyse imkansız olduğu iksir golemi destesi ile oynuyor (o destede yapacağın tek şey iksir dolduğu gibi kart atmak başka bişey yok yetenek 0 zaten deste öyle böyle hallediyor gerisini) ben daha ilk kartta tahmin ettim 2. attığı kartta emin oldum destesinden ve ona göre atak yapıp saklamam gereken kartları beklettim ve en sonunda inat etti bende 6 kartla savunma yapıp diğer 2 kartla atak yaptım canı full olan tarafa alacaklarını bilerek en sonunda 1 taç bile alamadı destesine rağmen 3 taç çektim. Anlatmak istediğim bu tarz oyunlarda özellikle bazı desteler popülerdir çok oynanır bir iki kart değişir belki ama gerisi aynı kalır o yüzden deste bilgisi önemli antiye ise yapacağın bişey yok maçın ortalarına kadar adamın elini öğrenip onu sana tehlike yaratan kartları kullanmaya zorlayıp artık önünde engel olmayan kartların ile hasar vermeyi deneyeceksin.

Maç geçmişi izleyerek nasıl yönettiklerini anlayabilirsin. Oyunun yapısı gereği bu şekilde bir hile mümkün değil. YouTube'da güncel rehber içerikli kanallar vardır, onları takip edebilirsin.

İzledim maçı iksirde bir sıkıntı yok ama kart levelleri olarak inanılmaz derecede saçma eşleştirmeler var. Örnek görsel.

Screenshot_20240520_151201_Clash Royale.jpg

O konuda kartları bir şekilde yükseltmekten başka yapacağınız bir şey yok hepimiz yaşadık veya yaşamaya devam ediyoruz.

Bu oyunun en büyük eksiği, karşılaştırmaları sadece kupaya göre yapması. Kart levellerine göre ya da kule levellerine göre yapmıyor. Mesela ben 9-10 seviye kartlarla oynarken karşıma 12-13 level kartlı rakipler çıkartıyor. E bu adalet mi? Kule levelleri ayrı bir komedi zaten. Benim kule levelim 10 iken rakibin kule leveli 12. benim küçük kule can seviyem 2530 iken rakibin 3300. bu adalet değil paragözlüktür. Tek amaçları paranızı almak. Arada bir oyuncuya motivasyon olsun diye karşınıza bot falan çıkartıyor. 2 maç kazanıp 10 maç kaybetmek, bu oyunun karşılaştırma sisteminde hata olduğunu, ya da yapımcının niyetinin başka bir şey olduğu anlamına gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı