Clash Royale Klan Daveti

@Ali A. Dostum çar 2300 kupa yapıp verebilir misin? Veya yan çar varmı bende karşılığında kendiminkini vereyim?

@Gus dostum klan aktif olarak sıfır daha çok adam toplayarak klan sandıklarını 10/10 yapalım yoksa gelişemez klan birde bağış az en çok Ali, ben, sen yapıyoruz.

Gelirseniz tabiki bekleriz, bırakıp bide başlamazsan verebilir misiniz? :D

Dostum naber görüşmüyoruz sizi çok sevdim ama hiç klan sandığını level atlatamıyorsunuz birde sayısı az aktiflik az kupayı düşürün bence ismi Türkçe yapın birileri gelsin beraber gelişelim bu arada 2300 oldum 8. arena. ;)

9. Arena :D Klana geri döncem dostum sonra gidecek bir daha döneceğim. :D

@Gus Dostum hala orada mısın? :D 3000 Kupa 9. seviye, 9200 TP doldurdum 10 seviye olacağım istersen yeniden oynayalım söyleyeceğim klana gelebilir misin?

Arkadaşlarla oluşturduğumuz bir klan var. İstersen adını alayım klanın, belki gelirim. [emoji4] @Yuuji

Kervan-ı Dost bekleriz kardeşim her zaman 10/10 yapıyoruz bağış gayet iyi.
Vay be, 1 Yıl geçmiş hocam 4111 kupayım 11 levelim, artık daha da geliştim. Halen oynuyorsanız klanıma gelin yakın da yerele gireceğiz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı