Clash Royale - Klan Arayanlar

Zübeyir

Hectopat
Daha fazla  
Değerli Technopat üyeleri.
Clash Royale'ı 2 aydır düzenli oynuyorum ve 2500 kupaya ulaşabildim. Oyundaki en büyük eksiğim doğru bir klan bulamamam oldu. 5 arkadaşımla yeni bir klan kuralım dedik; bu sefer de klan sandığını 7. seviye yapabildik en fazla. 6 kişi ile olacak iş değil. Başka klanlara katılayım dedim; her klanda şöyle bir sorun oluyordu: Birkaç kişi klan sandığı için 150-200 taç kazanırken diğerleri pek oynamayıp hazıra konuyordu. Bu durumdan rahatsız olmamak mümkün değil. Halbuki herkes 35 taç kazansa zaten 10. seviye sandık hemen açılır. Technopat üyeleri arasından bu oyunu oynayan ve adaletli bir klan oluşumunda yer almak isteyen varsa bekliyorum, konuşalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 seviyeyim en fazla ulaştığım kupa 3048. En son klan sandığı için bilerek kupa düşmüştüm biraz. Şimdi acaba resmi Technopat klanı kursak mı diye düşündüm de bu forumda oynayan pek yoktur herhalde. Klan sandıklarında sıkıntı olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı