Clash Royale yıl dönümü artışlı mücadelesi destesi

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Arkadaşlar direkt destenin olayını anlatayım: Olay 2. dakikaya kadar sakin kalıp kuleden az hasar yemek aslında. 2. dakikadan sonra deste yağ gibi kaymaya başlıyor. Aradan iksir golemi şifacı elektro ejderha elit barbar yığıp üstüne öfkeyi basıyorsunuz. Zaten iksir golemi de ucuz iksir olduğu için 2 hatta 3 tane iksir golemi ile rakibi oyundan soğutuyorsunuz. Çok keyif aldığım bir deste oldu iyi forumlar.
desteyi Furkan arabacı adlı YouTuber'den gördüm. Kendisinin eski bir videosunda vardı.

1646770932258.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben herkesin kullandığı elektro dev mega Sovalye li desteyi kullandım toplamda 2 defa kaybettim çok iyi oluyor ama ;D

Arkadaşlar direkt destenin olayını anlatayım: Olay 2. dakikaya kadar sakin kalıp kuleden az hasar yemek aslında. 2. dakikadan sonra deste yağ gibi kaymaya başlıyor. Aradan iksir golemi şifacı elektro ejderha elit barbar yığıp üstüne öfkeyi basıyorsunuz. Zaten iksir golemi de ucuz iksir olduğu için 2 hatta 3 tane iksir golemi ile rakibi oyundan soğutuyorsunuz. Çok keyif aldığım bir deste oldu iyi forumlar.
desteyi Furkan arabacı adlı YouTuber'den gördüm. Kendisinin eski bir videosunda vardı.

Eki Görüntüle 1326379

İyi deste ama bunun farklı bir versiyonu var. Oklar yerine ayna, havai fişekçi yerine de klon alıyorlar. Kartlar birikince klonu basıyorlar ve rakip oyundan soğuyor.

Ben bu desteyle cogunu alabiliyorum ama seviye yetersiz. Kendi main hesabim olaydi simdi dunya siralamasina girerdim bu oyunda(Kardesimin hesabi)Oyun asiri basitlesmis.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220308-233438_Clash Royale.jpg
    Screenshot_20220308-233438_Clash Royale.jpg
    145,6 KB · Görüntüleme: 143
  • Screenshot_20220308-233507_Clash Royale.jpg
    Screenshot_20220308-233507_Clash Royale.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 59
Mega şövalye, elit barbar, pekka, öfke, çarp, alev, fişekçi ve büyücü :d
Normal derecelide troll amaçlı gireyim derken 5600 kupaya kadar çıkmıştım bu desteyle.

Başlarda zorluyor ama artışlı olduğu için 3-4 X'e vardığında sürekli kart spamladığından geçirtmiyor deste.

2.6 destesinde sürekli kart spamladığından dolayı illaki bir yerde elin terliyor yoruluyor bırakıyorsun eğer oyun uzarsa. Bir de bazı manyaklar var artışlıyı geçtim normal savaşta bile pekka+mega şövalye+kıvılcım yapıyorlar. Bunu durudurabilirsin ama çok yoruyor.

Geri
Yukarı