Rehber Clash Royale'de nasıl iyi bir deste yapılır?

Seviyeleri yükselince bu deste iyi midir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-02-25-08-58-38-428_com.supercell.clashroyale.jpg
    Screenshot_2022-02-25-08-58-38-428_com.supercell.clashroyale.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 148
Hocam elektro dev eksik
Şaka bir yana balon hasarı düştü ama yine de gayet iyi tabii karşınıza gay gelmez ise
Hocam mega sövalye tutuluyor ama elektro dev tutması zor gibi. Balonun arkasına iskelet fıçısı atınca balonu ittirerek bayağı bir hızlandırıyor. Minyon sürüsü atarsa oklarla tutuluyor.

Ben bu desteyle oynuyorum çok uzun bir süredir.

Eki Görüntüle 1315261
Hocam o kart levellerine Viper'ın kendi klasik destesini öneririm.
Hocam mega sövalye tutuluyor ama elektro dev tutması zor gibi. Balonun arkasına iskelet fıçısı atınca balonu ittirerek bayağı bir hızlandırıyor. Minyon sürüsü atarsa oklarla tutuluyor.
Tutar,fişekçi+şövalye+tesla.
Seviyeleri yükselince bu deste iyi midir?
Karşına gelen adam da bina kartı varsa iskelet fıçını at, %60 bina kartını kullanır,bina kartı öldükten sonra balonu çak.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterseniz en iyi taktiği ve desteyi yapın.

Çift prens kullanıyorum o kadar taktik kasıyorum adam mega şövalye denen mereti atıyor hepsi çöp.
Mezarlık oynuyorum meta destesi gene kayıp.

Hiç kasmayın arkadaşlar mega şövalye veya elektro dev destesi yapıp yolunuza bakın ciddiyim oyun iyice buna döndü.
Sırf para yatıran ABD'li veletler oynayacak diye oyunun mekaniğini bozdular.

Kanka iyi bir oyuncu değilsen kaybedersin ben madenci roket oynuyorum 11 SW kartlsrla 14 seviye mega şovalye ve elektroyu kokayca savunuyom köyü oynuyorsan oyun iyice buna döndü diyemessin zaten mega kolay durduruluyor ama evet az iksirliyken köprüden basınca ayrı ama.

Kanka iyi bir oyuncu değilsen kaybedersin ben madenci roket oynuyorum 11 SW kartlsrla 14 seviye mega şovalye ve elektroyu kokayca savunuyom köyü oynuyorsan oyun iyice buna döndü diyemessin zaten mega kolay durduruluyor ama evet az iksirliyken köprüden basınca ayrı ama.
Katılıyorum kanka.

Geri
Yukarı