Clash Royale'de nasıl kupa kasaılır?

Yag1a

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba! Ben Clash Royale oyununa başladım da nasıl kolayca kupa kasabilirim?

Son düzenleme:
Genel olarak meta destelerle ve taktik öğrenerek ilerleyebilirsiniz.

Bende olan kartları yazayım isterseniz.

Bende olan kartlar:

Şövalye.
Mini pekka.
Minyonlar.
Goblin kafesi.
Prens.
Dev.
Silahşor.
Mızraklı goblin.
Okçular.
Goblinler.
Alev topu.
Oklar.

Mini pekka, alev topu, silahşor, minyonlar, şövalye, prens, goblin kafesi, mızraklı goblinler veya dev alın. İkinci arenada desteyi değiştirebilirsiniz iskelet ordusu için valkür eklenebilir ya da dev için iskelet ordusu gibi. 3 arenada da goblin fıçısını savunmak için barbar varili olabilir. 4. arenada çok hasar veren ve zor ölen pekka ve dev iskelet var ya cehennem kulesi alabilirsiniz ya da iskelet ordusu destenize pekkayı ekleyebilirsiniz.

Mini pekka, alev topu, silahşor, minyonlar, şövalye, prens, goblin kafesi, mızraklı goblinler veya dev alın. İkinci arenada desteyi değiştirebilirsiniz iskelet ordusu için valkür eklenebilir ya da dev için iskelet ordusu gibi. 3 arenada da goblin fıçısını savunmak için barbar varili olabilir. 4. arenada çok hasar veren ve zor ölen pekka ve dev iskelet var ya cehennem kulesi alabilirsiniz ya da iskelet ordusu destenize pekkayı ekleyebilirsiniz.
Önerin için teşekkürler! Bu desteyi deneyeceğim.
İlk maçtan 3-0, sağol.

Önerin için teşekkürler! Bu desteyi deneyeceğim.

İlk maçtan 3-0, sağol.
Rica ederim hocam iyi oyunlar. Herşey desteye bağlı değil aslında taktik ve iksir kulanımıda önemli. Youtube'dan SeeOk CR'ye bakabilirsiniz güzel taktikler veriyor kendisi.

Rica ederim hocam iyi oyunlar. Herşey desteye bağlı değil aslında taktik ve iksir kulanımıda önemli. Youtube'dan SeeOk CR'ye bakabilirsiniz güzel taktikler veriyor kendisi.
Selam. Desteyle biraz zorlanarak 300 kupa oldum. 2. Arena'da bazı kişiler bende olmayan kartlar ile oynayınca yeniliyorum. 380 kupadan 322 kupaya düştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı