Classic Task Manager ve MSConfig

Classic Task Manager ve MSConfig 1.0

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Hocam siz Windows 10 ve 11'e Windows 7 teması yapın direkt daha iyi olmaz mı?
Yani kurduğumuz zaman Windows 10 ve 11'le ilgili hiçbir şey kalmasın sistemde çok iyi olmaz mı?
Hatta bileşenleride değiştirin. Zaten 2 tanesini paylaşmışsınız bileşenlerin.

Son düzenleme:
Hocam siz Windows 10 ve 11'e Windows 7 teması yapın direkt daha iyi olmaz mı?
Yani kurduğumuz zaman Windows 10 ve 11'le ilgili hiçbir şey kalmasın sistemde çok iyi olmaz mı?
Olay temadan ziyade kullanışlılık ve verimdir bana göre. Windows 11'in tasarımını sevsem de verimli bulmadığım bazı bileşenler olabilir örneğin, onlar için de alternatif bulunuyorsa seve seve kullanırım.

Ben Windows 11 temasına aşığım nedense çok zarif geliyor. :)
Öyle zaten de, hesap makinesi ve Paint açılırken hafif yavaşlık olduğu için eski hallerini kullanmayı seviyorum. Tamamen benim sistemimde olan bir şeydir belki, uygulamalar kesinlikle yavaş diye iddiada bulunmuyorum tabii.

Öyle zaten de, hesap makinesi ve Paint açılırken hafif yavaşlık olduğu için eski hallerini kullanmayı seviyorum. Tamamen benim sistemimde olan bir şeydir belki, uygulamalar kesinlikle yavaş diye iddiada bulunmuyorum tabii.
Yok estağfurullah ben daha Windows 11'e bile geçemedim. i5 5200U desteklemiyor maalesef. :(

Ajfa, yeni bir yazılım ekledi:

Classic Task Manager ve MSConfig - Windows 7'deki Görev Yöneticisi ve MSConfig bileşenlerini ileri Windows sürümlerinde de kullanın.

Daha fazla bilgi...

Programsız yapmak isteyenler için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSConfig dahil değil.

Geri
Yukarı