Claw grip için RGB Razer mouse

Bütçe
1000

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu anda Razer DeathAdder Essential kullanıyorum. Bazen tuşları çift basmaya başladı özellikle orta tuşu. Bunu için Razer logosunun olduğu yer ya da çevresi RGB olabilen bir mouse arıyorum. (setup ile uyumlu durması için). Razer olmasa da onunla kafa kafaya bir mouse olabilir Razer dememin sebebi sensörünü çok beğendim hızlı kaydırınca takılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Lenovo Lecoo MG1101 Gaming mouse kullanıyorum beyaz masalarda dahi hiç takılma yaşamıyorum 6400 DPI'ye kadar çıkabiliyor aydınlatması sade ve güzel tavsiye ederim bir de lecoo MS108 onu da kullandım oyunlarda en ani hareketlere kadar rahatlıkla algıladı gayet başarılı bir ürünler ikisi de öneririm

1.
lecoo Lenovo Lecoo MG1101 Kablolu RGB LED Aydınlatmalı 6400 DPI 8 Tuşlu Gaming Mouse Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol

2.
lecoo Lenovo Ms108 Rgb Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Ben Lenovo Lecoo MG1101 Gaming mouse kullanıyorum beyaz masalarda dahi hiç takılma yaşamıyorum 6400 DPI'ye kadar çıkabiliyor aydınlatması sade ve güzel tavsiye ederim bir de lecoo MS108 onu da kullandım oyunlarda en ani hareketlere kadar rahatlıkla algıladı gayet başarılı bir ürünler ikisi de öneririm

1.
lecoo Lenovo Lecoo MG1101 Kablolu RGB LED Aydınlatmalı 6400 DPI 8 Tuşlu Gaming Mouse Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol

2.
lecoo Lenovo Ms108 Rgb Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol
1000TL'lik bir bütçe için bu ürünleri önermeniz komik olmuş.

Donanım olarak Cobra'dan daha iyi modeller var ama onlar da RGB değil. Saf performansa odaklı fareler.

RGB şartsa, cobra alınabilir.

Üzerindeki ışık yeşil olunca kırmızı siyah setup da çok sırıtıyor çok sinirimi bozuyor. Işıksız performans odaklı modeller varsa onlar da olabilir.

Saf performans odaklı, ışıksız modellere en iyi örnek X3 olur hocam.

Bunu ilk defa görüyorum hocam. Daha önce kablosuz mouse kullanmadım. Bu fareyi alırsam kablolu kullanabilir miyim sadece şarj için Type-C girişi var gibi duruyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı