Claw tutuş için mouse önerisi

Bütçe
1500

baronis

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Şu an kullandığım mouse Everest sgm X7 avcumun içine çok iyi oturuyor çok rahatım ama FPS oyunlarında artık fazla iş görmemeye başladı özellikle CS2 oynarken fareyi hızlı bir şekilde sağ sol yaptığımda takılıyor. Bütçeyi 1500 liraya kadar çıkarabilirim, önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bakabilirsin VGN Dragonfly Wireless Mouse
Bu mouse çok güzel yorumlar alıyor 200 lira fazla fakat iyi bir mouse attığım site üzerindeki diğer mouseları da alta koydum. Wraith hakkında şüphe etmene de gerek yok 2 kere mouse aldım garantiye gönderdim teknik ekipleri ve kargo süreçleri, kargo içereği çok güzel bir şirket.
VXE R1 Wireless Mouse

Merhaba bakabilirsin VGN Dragonfly Wireless Mouse
Bu mouse çok güzel yorumlar alıyor 200 lira fazla fakat iyi bir mouse attığım site üzerindeki diğer mouseları da alta koydum. Wraith hakkında şüphe etmene de gerek yok 2 kere mouse aldım garantiye gönderdim teknik ekipleri ve kargo süreçleri, kargo içereği çok güzel bir şirket.
VXE R1 Wireless Mouse

Darmoshark M3 çok kötü. Alınmaz. Malzeme kalitesi çöp, tıklama hissi çöp, gecikme yapıyor fare.

Darmoshark M3 çok kötü. Alınmaz. Malzeme kalitesi çöp, tıklama hissi çöp, gecikme yapıyor fare.

Doğrudur, o mouse hakkında pek bilgim yoktu teşekkür ederim sadece yorumlara ve teknik özelliklerine baktım. Sensörü iyi olduğu için ve diğerlerini aramakla arkadaş uğraşmasın diye bütçesine uyan Wraith üzerindeki tüm fareleri attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı