Clio 0.9 tce ST alınır mı?

RmzDayi

Centipat
Arkadaşlar merhaba,
150-155 k ₺ bütçem var.
Clio 0.9 tce ST joy donanım almayı düşünüyorum. Alırken de bazı opsiyonlar ekletmek istiyorum. Bunlar,
Multimedia sistemi, park sensörü, sis farı, jant ve cam filmi.

Sizce bu araç alınır mı? Olumsuz yorum görmedim, izlediğim videolarda hep olumlu yorumlar var. Ayrıca bu saydığım opsiyonları serviste mi dışarda mı yaptırmak daha mantıklı olur? İlginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Clio 5 ise alınır. Gayet güzel bir araba ve motor. Ancak 3 silindir olması biraz çekindiriyor. Yine de piyasadaki atmosferiklerin çoğundan daha iyi performans verir. Çok fazla yaylaya çıkmam falan diyorsanız güzel araç. Alternatif olarak 2. el Seat Leon'lara da bakabilirsiniz. Segment farkı da var.

Clio 5 ise alınır. Gayet güzel bir araba ve motor. Ancak 3 silindir olması biraz çekindiriyor. Yine de piyasadaki atmosferiklerin çoğundan daha iyi performans verir. Çok fazla yaylaya çıkmam falan diyorsanız güzel araç. Alternatif olarak 2. el Seat Leon'lara da bakabilirsiniz. Segment farkı da var.

Clio 4.5 diye geçiyor aslında. Turbo besleme olduğu için 1.2-1.3 atmosferik motorlardan iyi performans verdiği kesin gibi.
Leonlara bakıyorum ama düzgün kullanılan araç yok. Ben denk gelmedim belki de

Clio 4.5 diye geçiyor aslında. Turbo besleme olduğu için 1.2-1.3 atmosferik motorlardan iyi performans verdiği kesin gibi.
Leonlara bakıyorum ama düzgün kullanılan araç yok. Ben denk gelmedim belki de.

İllaki bulunur. Aramak ve beklemek lazım. Ancak sıfır olmayacak en nihayetinde.

Clio 4.5 bilmiyorum. 4'ün makyajlısıysa o kadar pahalı olmaması gerek. Alıyorsanız kesinlikle yeni kasayı alın: Yeni Renault CLIO

Bence 1.5 dizel olanı almanizi öneririm bazi arkadaşlarımda 0.9 motoru olan araçları var 4 kişi bir de bagaj dolu olunca yokuşta bayılıyor.

Son düzenleme:
Bence alınmaz. Biraz yük yüklesen, arabada da dört kişi olsa, zorlanır araç yokuşlarda. En azından 1.5 motor olmalı.

İllaki bulunur. Aramak ve beklemek lazım. Ancak sıfır olmayacak en nihayetinde.

Clio 4.5 bilmiyorum. 4'ün makyajlısıysa o kadar pahalı olmaması gerek. Alıyorsanız kesinlikle yeni kasayı alın: Yeni Renault CLIO

1 LT 72 BG motora o parayı vermem kesinlikle,
Yeni clio çok pahalı
Bence 1.5 dizel olanı almanizi öneririm bazi arkadaşlarımda 0.9 motoru olan araçları var 4 kişi bir de bagaj dolu olunca yokuşta bayılıyor.

Bununla alakalı videolar var araç ivmelenmesi gayet güzel gözüküyor

Şimdi baktım ancak 0.9 Clio 4'te varmış. Clio 5'te 1.0 var. Fiyat şu şekilde:

Joy 1.0 TCe X-Tronic 100 bg167.900 ₺

Clio 4 de güzel araba ancak ben olsam o paraya Leon falan alırım. Hiç olmadı Segment zaten aynı; Ibiza, Polo bakarım.

Geri
Yukarı