Çözüldü Clip Studio açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kasei.

Hectopat
Clip Studio çizim programını kullanıyorum. Ancak bilgisayarımı formatladıktan bir ay sonra, yeniden indirmeye çalıştım. İndirdim ve sorunsuz şekilde kurdum. Ancak açmak için tıkladığımda, ekrana hiçbir şey gelmiyor. Hiçbir şekilde açılmıyor veya görev yöneticisinde açık şekilde görünmüyor. Ekrana herhangi bir uyarı gelmediği için ne yapmam gerektiğini ve sorunun ne olduğunu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hmm aklıma başka bir şey gelmiyor. CapCut kullanabilirsiniz onun yerine :).
ne yazık ki kullandığım fırçalar vs. her programda yoktur.

Ekran görüntüsü 2023-06-06 005338.png

Sorunum çözüldü. CELSYS adlı klasörün başına 1 koyup kaydedince düzeldi.
Çift ekran kartınız varsa, diğeri ile başlatmayı deneyin veya güncel sürücüleri kurduğunuza emin olun.
bunu tam olarak nasıl yapacağım anlatır mısınız?

görev yöneticisi kısmından bakınca orada açık görünüyor ama "biriktirici alt sistemi uygulaması" başlığı altında. Eki Görüntüle 1808527
burada değil arka planda çalışıyormuş bu arada. açılıp bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor arka planda.

bunu tam olarak nasıl yapacağım anlatır mısınız?

burada değil arka planda çalışıyormuş bu arada. açılıp bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor arka planda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz 2:28'nci dakikadan sonrasını yapıcaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz 2:28'nci dakikadan sonrasını yapıcaksınız.
Denedim ancak hala arka planda açık görünüyor ve ekranıma hiçbir şey gelmiyor. Görev çubuğuna da gelmiyor. Sadece görev yöneticisinde açık olarak görünüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı