Çözüldü CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KorhanTheRock

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yeni bir sistem topladım emülatör yüklerken %99 gibi bu hayatı verip yeniden başlıyor. Şimdilik başka yapmadı.
Sistemim şu şekilde:

• ASUS TUF B550M-PLUS Wi-Fi anakart.
  • XPG Core Reactor 650Gold PSU.
  • HyperX Fury 3600MHz 2x8 RAM xpm açık.
  • Ryzen 5 5600X.
  • RX570 ekran kartı 4 GB.

PSU'da yanlış kablo takmış olabilir miyim? Neden yapabilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tüm sürücüleri ve güncellemeleri yaptım, BIOS sürümünü en son beta sürümü olarak flashback ile yüklemiştim kurarken. Bugün topladım PC'yi. Teşekkürler.

Çözüm
Tamamdır başka bir oyun deniyorum, emülatör önemli benim için çözebilirsek çok memnun olurum.

Merhaba, ekran kartı gelene kadar birkaç gündür giremiyordum. Sorunu çözdüm, belki faydalanmak isteyen/işine yarayan olur diyerek anlatayım.

Öncelikle BlueStacks 5 tamamen kaldırmak diyerek BlueStacks sitesinden bakarak yaptım.
Daha sonra ASUS benim anakartım, sanallaştırmayı açtım.
Daha sonra 64 Bit versiyon BlueStacks kurarak denedim ve oldu.
Tamamdır başka bir oyun deniyorum, emülatör önemli benim için çözebilirsek çok memnun olurum.

Merhaba, ekran kartı gelene kadar birkaç gündür giremiyordum. Sorunu çözdüm, belki faydalanmak isteyen/işine yarayan olur diyerek anlatayım.

Öncelikle BlueStacks 5 tamamen kaldırmak diyerek BlueStacks sitesinden bakarak yaptım.
Daha sonra ASUS benim anakartım, sanallaştırmayı açtım.
Daha sonra 64 Bit versiyon BlueStacks kurarak denedim ve oldu.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı