Clone wars dizi izleme sırası nedir?

Bulut2024

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Star Wars evreninde Episode 2 ve 3 arasında geçen film ve dizi var biliyorsunuz, clone wars adında. Filmini izledikten sonra çizgi dizisine başlamam gerektiğini biliyorum ama bunun bir sırası varmış. Direk 1x1'den final sezonuna kadar izlememem gerekiyormuş. Birileri beni aydınlatabilir mi?
Gerektiği yere kadar izleyip Episode 3'e mi döneceğim yoksa hepsini bitirip öyle mi izlemeye devam edeceğim?

Bu sitede sıralama var. Kronolojik olarak Bölüm 3 Clone Wars'taki olaylardan sonra geçiyor. Ama Bölüm 3'ü diziden önce de izleyebilirsiniz, seyir zevkini bozmaz.

Hatta ilk izleyiş için önce Bölüm 3'ü izlemeniz daha doğru olur.

Arkadaşlar Star Wars evreninde Episode 2 ve 3 arasında geçen film ve dizi var biliyorsunuz, clone wars adında. Filmini izledikten sonra çizgi dizisine başlamam gerektiğini biliyorum ama bunun bir sırası varmış. Direk 1x1'den final sezonuna kadar izlememem gerekiyormuş. Birileri beni aydınlatabilir mi?
Gerektiği yere kadar izleyip Episode 3'e mi döneceğim yoksa hepsini bitirip öyle mi izlemeye devam edeceğim?
şöyle anlatayım hocam:clone wars dizisindeki son 5-6 bölüm 3. filmle aynı zamanda geçiyor farklı mekanlarda olanları gösteriyor ama aynı zamanda geçer önce 3. filmi izleyebilirsiniz hatta benim düşüncem önce 3. filmi izlemek daha iyi olur önce clone wars izlerseniz kafanızda soru işaretleri kalabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı