Cloud 2 Core Wireless vs Void Elite RGB 7.1

remred11

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN 5 5600X, ASUS PRIME B550M-A/CSM, ASUS DUAL GeForce RTX 3070 V2 OC 8GB
Meslek
Eczacı
Merhaba arkadaşlar, başlıkta yazan iki kulaklık arasında kaldım. İnternetteki incelemeleri okudum, ikisini de öneren şeyler çoktu. Tecrübesi, bilgisi olanlardan tavsiye istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Void Elite:

Cloud 2 Core:

Bende aynı şekilde ikisi arasında kaldım normalde cloud2 kablolu kullanıyorum 3-4 yıllı geçti hala çok iyi çalışıyor ancak evde pek olmadığım için wireless almak için araştırma yaptım ve sizin attığınız 2 kulaklık arasında kaldım 900 TL kadar fark var değer mi acaba?

Hocam sabah Void Elite aldım bi heyecanla sonrasında 2 yıldır kullanan arkadaşlara sordum ve sakın alma dediler. Kulaklıklarında cızırtı sorunu oluyormuş ve kulaklık ağır olduğu için bir süre sonra baş ağrıtıyormuş. Ben de iade ettim amazondan Cloud 2 core aldım. Benim olaylar böyle gelişti 😀

Hocam sabah Void Elite aldım bi heyecanla sonrasında 2 yıldır kullanan arkadaşlara sordum ve sakın alma dediler. Kulaklıklarında cızırtı sorunu oluyormuş ve kulaklık ağır olduğu için bir süre sonra baş ağrıtıyormuş. Ben de iade ettim amazondan Cloud 2 core aldım. Benim olaylar böyle gelişti 😀
Hocam 3 saatte nası iade ettiniz?

Hocam 3 saatte nası iade ettiniz?
Sipariş verdim hocam, saatler geçti, sipariş onaylandı, ben karar değiştirdim, siparişi iptal et dedim, sonra diğerini aldım hocam😎😎

Geri
Yukarı