Cloud 2 firmware güncellemesi nasıl silinir?

FATİHYLDM

Kilopat
Daha fazla  
Firmware güncellemesi yapınca eski performansı gitti. Nasıl geri alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zaten şu 7+1

Bun usb ile kullanıyorum kulaklığın içinden gelen HyperX Amp ile siz onu kullanmayıp jack ile mi bağlıyorsunuz

Ha pardon kafanı karıştırdım ya. Sen bana kulaklığın kendi ses kartı ile mi kullanıyorsun diye sormuşsun ve eklemişsin kendinin öyle kullandığını. Ben onu "kullanmıyorum" anladım :D Kusura bakma. Bu arada kulaklığım sapıttı, anlamadım. Tekrar 0010 yükledim ama tuhaflaştı. Bilgisayara format attım valla tribe girdim :D Umarım bozulmamıştır.

Ben zaten şu 7+1

Bun usb ile kullanıyorum kulaklığın içinden gelen HyperX Amp ile siz onu kullanmayıp jack ile mi bağlıyorsunuz
Kulaklığın ses kartında ki 7+1'den bahsediyorsan o her Cloud 2'de var 🤔 Yani yazılım ile alakalı bir şey demeye çalışıyorsan ben anlayamadım. Bu arada 0030 müzikler de aslında daha iyi. Çünkü 0010'da dinlediğim müzik bass yüksek vuruyor, hatta kulaklarımı bile hafiften bu yüzden gıdıklar gibi oluyor :D Fakat 0030 oyunda rezalet bunu anladım. Uzak sesleri daha iyi veriyor, ama yakın sesleri seçmek çok daha zor 0010'a göre. Bu konuda benim tercihim 0010 olur. Çünkü ben bu kulaklığı daha çok oyun için aldım :p

E desene dostum. HyperX Sound AMP kullanıyorsan kötü. Çünkü o ses kartı Cloud 2 için tasarlanmadı. Bir kaç HypeX kulaklık modeli için var bu kart. Yalnız siz kendi kartını kullanmadığınız halde nasıl oluyor da HyperX Cloud II firmware güncellemesi yapıyorsunuz ? :D Sonuçta bu firmware dosyası kulaklığın ses kartına yapılıyor. Yani ben öyle mantık kuruyorum.
Ha pardon kafanı karıştırdım ya. Sen bana kulaklığın kendi ses kartı ile mi kullanıyorsun diye sormuşsun ve eklemişsin kendinin öyle kullandığını. Ben onu "kullanmıyorum" anladım :D Kusura bakma. Bu arada kulaklığım sapıttı, anlamadım. Tekrar 0010 yükledim ama tuhaflaştı. Bilgisayara format attım valla tribe girdim :D Umarım bozulmamıştır.
Benim yüzümden iş çıkardın kendine valla kusura bakma şunu dene istersen
Fix] HyperX Cloud II annoying high treble and little low bass
Today, I found how to fix my Cloud II horrible boosted treble and very little bass problem.

1. Download and install Equalizer APO from

2. During installation, select HyperX Cloud II from the playback devices available and hit OK.

3. Open Equalizer APO Configuration Editor from the start menu.

4. Inside 'config.txt' window, delete the three default presets. (click the red minuses)

5. Click the green plus to add this preset: (Graphic equalizers > 15-band graphic equalizer)

6. Click the little notepad button and copy-paste this config:
GraphicEQ: 25 1.8; 40 1.4; 63 1.4; 100 0.6; 160 0; 250 -3; 400 -4.6; 630 -4.6; 1000 -4.6; 1600 -4.6; 2500 -4.2; 4000 -4.6; 6300 -5.8; 10000 -7.8; 16000 -9

7. Turn off this preset and turn it on again.

That's all, your headset should sound way better than how it came from the box.

Tamamdır. Formattan sonra düzeldi. 😁 O programı da biliyorum. Eski Cloud 2 kulaklığımın mikrafonu için kullanmıştım. Sorun değil teşekkür ederim.

Bende format atmalıyım o öyleyse atınca herşey sıfırlanır kulaklıkla alakalı geldiği gibi olur değil mi?

Yok yok ben panik yaptım o yüzden bence. Mantıken kulaklığın usb çıkarıp takınca düzelmesi gerekir :D En azından aygıt yöneticisi üzerinden kulaklığı kaldır, daha sonra usb tak. Olmazsa artık sen de format atarsın. Ama 0010 sürümü benim için en iyisi gibi.

Bende format atmalıyım o öyleyse atınca herşey sıfırlanır kulaklıkla alakalı geldiği gibi olur değil mi
Tamamdır. Formattan sonra düzeldi. 😁 O programı da biliyorum. Eski Cloud 2 kulaklığımın mikrafonu için kullanmıştım. Sorun değil teşekkür ederim.
Yok yok ben panik yaptım o yüzden bence. Mantıken kulaklığın usb çıkarıp takınca düzelmesi gerekir :D En azından aygıt yöneticisi üzerinden kulaklığı kaldır, daha sonra usb tak. Olmazsa artık sen de format atarsın. Ama 0010 sürümü benim için en iyisi gibi.
Tamamdır eve gidince yapacağım uzun bilgilendirici bir konuşma oldu teşekkür ederim umarım başkalarınında işine yarar.

İade edip Cloud Alpha aldım çok daha başarılı fırsatınız varsa sizde iade edin bir kere güncelledim düzeltemedim tüm güncelleştirmeleri denedim.

Aynısı Bende oldu ayak sesleri azaldı falan ses kasamaz oldum nereden güncelleme yapayım dediysem oyunlarda genelde azaldı sesler değişti silah sesleri yüksek böyle orantılı değil bir tuhaf oldu ses kasılmıyor her şeyi denedim bir çözümü yok mu? Daha öncesinde böyle değildi yani

Arkadaşlar silah sesleri daha baskın ve baslı. Ayak sesleri ise daha kötü ve ses kasamıyorum valorantta. Hatta bazen ayak seslerini başka yerden aldığımı zannediyorum adam başka yerden geliyor. HyperX Cloud2 ilk geldiği günden beri bende böyle. İnternet cafede deneyip çok seven bir arkadaş evine sipariş etti aldı bu kulaklığı ve ona da benimki gibi gitmiş pişman olmuştu iade etmişti. Nedir bunun çözümü?

Ben daha önce hiç kullanmadığımdan kulaklığı hep böyle sanıyordum ve tüm e-sporcular dünya çapındaki oyuncular bu kulaklığı niye takıyor ki diyordum...
Ben bu kulaklığı 1070tlye falan aldığımda yerine 300tlye aldığım kulaklığı hediye etmiştim ve çok daha iyiydi hyperx cloud 2'den.

Yeni konular

Geri
Yukarı