Cloud 2 iade edilip CM MH 752 alınmalı mı?

Yani hocam para olsa değer tabi. Sizce bu kadar uğraşmama değer mi ? Yani Razer Kraken TE , Hyperx Cloud 2 , CM MH 752. Şu an hangisini alsam işimi göreceğini düşünmeye başladım. Sizce değer mi hepsini iade edip tekrar satın alıp teker teker denemeye ?
Takıntılıysanız eğer ama sanırım o 3 model arasında sanki çok fark yokmuş gibi hissediyorum yani şu ses şundan iyidir diyemeyiz. Sonuçta kişisel MH 752 övülüyordu hep ama bazıları yerden yere vuruyor ilginç durum iade kesin alınan yerden deneyecekseniz deneyin nasılsa iade alıyorlar siz de iyisini bulup almış olacaksınız.

Takıntılıysanız eğer ama sanırım o 3 model arasında sanki çok fark yokmuş gibi hissediyorum yani şu ses şundan iyidir diyemeyiz. Sonuçta kişisel MH 752 övülüyordu hep ama bazıları yerden yere vuruyor ilginç durum iade kesin alınan yerden deneyecekseniz deneyin nasılsa iade alıyorlar siz de iyisini bulup almış olacaksınız.
Hocam bu kadar irdelemeye gerek olmadığına karar verdim. Oyun konusunda diğerlerinden daha iyi yorumlarını aldım hep. Evet diğer modellerin artıları mevcut ama Cloud 2 oyun konusunda bu bütçede en iyisi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı