Cloud 2 iade edilmeli mi?

Profesyonel olmasını istiyorum. Profesyonel oyuncuların kullandığı kulaklıkları tercih etmek istiyorum. Fakat Cloud 2 gibi sıkıntı yaşarım diye korkuyorum. Bütçem 1000TL.

Yani hocam ses yonganız pek kaliteli değil o yüzden pek alternatifiniz yok. Ya biraz bütçe yükseltip blackshark V2 tercih edebilirsiniz ya da Cloud 2'de kalın.

Önerebileceğiniz ses kartı varsa alabilirim. Başka modele gerek yok o zaman.

Hocam ses kartı değiştirseniz bile Cloud 2'ye etki etmez çünkü kendi ses kartı var. Ses kartı alırsanız o zaman kaliteli jak girişli modeller önerebilirim. Zaten şu an başka ses kartlı kulaklık bulamadım sadece blackshark V2 var ama o da gayet kaliteli bir kulaklıktır alabilirsiniz.

Hocam ses kartı değiştirseniz bile Cloud 2'ye etki etmez çünkü kendi ses kartı var. Ses kartı alırsanız o zaman kaliteli jak girişli modeller önerebilirim. Zaten şu an başka ses kartlı kulaklık bulamadım sadece blackshark V2 var ama o da gayet kaliteli bir kulaklıktır alabilirsiniz.
Peki bir şey sormak istiyorum. Profesyonel oyuncularda sorun çıkarmadan kullanıyorlar. Onlar nasıl düzgün ses alabiliyor?

Sesler çok yalın ve boğuk geliyor. Oyunlarda sıkıntı çekiyorum. Bir program ile ekolayzer ayarı yaptım fakat tam olmadı.

Daha önceden deneme fırsatım olmuştu bu kulaklığı ama böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Elinizdeki ürün sıkıntı olabilir. Çünkü evet Cloud 2 fiyatına göre öyle aman aman iyi bir kulaklık değil ama böyle kötü bir performans vermez.

Daha önceden deneme fırsatım olmuştu bu kulaklığı ama böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Elinizdeki ürün sıkıntı olabilir. Çünkü evet Cloud 2 fiyatına göre öyle aman aman iyi bir kulaklık değil ama böyle kötü bir performans vermez.
Hocam kulaklığı değişime yolladım. Sizin fikrinize göre iade de edebilirim. Hangisi daha mantıklı olur? Yoksa başka bir model mi almalıyım?

Geri
Yukarı