Cloud 2 mikrofonu kötü çalışıyor

Fallen God

Hectopat
Cloud 2 kullanıyorum ve internetteki videolara kıyasla benim mikrofonum çok kötü. Arkadaşım bile Cloud 2 olduğuna inanmıyorum diye kafa buluyor. Mikrofonum böyle olmalı ama böyle değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme yaptın mı?

Hayır hocam ne güncellemesi Cloud 2'nin yazılımı yok ki.

Güncelleme yaptın mı?

Hocam linkteki şeyi indirdim ama cihaz bulunamadı diye hata veriyor.

Son düzenleme:
Hocam linkteki şeyi indirdim ama cihaz bulunamadı diye hata veriyor.

Kendi ses kartı ile bağlıyken deneyeceksin. (USB çıkışlı, kutunun içinden çıkan. Gerçi HP'de çıkıyor mu, bilmiyorum?) Yine görmüyorsa, yanlış yazılımı indirmiş olabilirsin.

1669569990362.png

Kendi ses kartı ile bağlıyken deneyeceksin. (USB çıkışlı, kutunun içinden çıkan. Gerçi HP'de çıkıyor mu, bilmiyorum?) yine görmüyorsa, yanlış yazılımı indirmiş olabilirsin.

Eki Görüntüle 1586596

Öyle yaptım zaten kendi USB ses kartı takılı iken denedim şimdi diğer linki deniyorum bir de insanlar güncellemeyi kurduklarında kulaklığın performansının azaldığını söylüyorlar neden bunu indirmeliyim ki?

Denetim Masası > ses > kayıt altında şöyle bir şey var mı? Varsa takılı diğer mikrofonlarla karıştırıp veriyor sesi.

Aklıma bir diğer gelen şey ise Discord içindeki mikrofon ayarlarını değiştirmek. Eko ve gürültü engellemeyi açık/kapalı denemen.

1669572564946.png

Geri
Yukarı