Cloud 2 nasıldır?

O da bunu gibi. Resmini attığım deri pad idi. Kumaşta aynı incelikte.
Pedin arkasında kulaklığın kendi süngeri de var. Yani kulağınız direkt olarak ses sürücüsüne değmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam peki sünger mi yoksa benim attığım gibi kumaş ince mi?
Pek anlayamadım sorunu. Eğer senin attığın resim ile arasındaki inceliği soruyorsan. Cloud 2 biraz daha ince zar gibi. Ama resimden seninkinin inceliği tam da anlaşılamıyor.

Pedin arkasında kulaklığın kendi süngeri de var. Yani kulağınız direkt olarak ses sürücüsüne değmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aynen çift katmanlı oluyor. Benim kulağım hiç iç deriye değmiyor sanırım onu fark ettim. Daha çok kenarlara değiyor :D

HP modeli de böyle midir? Kingston içinmiş bu.

Peki 2024te alınır mı yoksa başka siz olsanız ne alırdinız?
Valla açıkçası son günlerde hangi ürünler çıkmış pek bir bilgim yok. Kulaklığı aldığımdan beri kulaklık piyasasına hakim değilim. O yüzden bu soruyu pas geçiyorum. Eğer 1700 TL bandında bulursan alınır. Ama 2K üstüne değmez diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı