Cloud 2 tok olmayan ses veriyor

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Tok sesin diğer türlüsünün adı aklıma asla gelmedi daha fazla bekleyemem konuyu açmam gerekiyor, ben bu kulaklığı dün Amazon üzerinden sipariş verdim (Amazon.com.tr) bugün elime ulaştı taktım bir driver vs yokmuş direkt kullanmaya başladım fakat görebildiğim sorun şu;

Video izlerken ses gayet güzel tok ve net ama Valorant'a girdiğim zaman garip bir şey oluyor otomatik kendi kendine ayar yapıyormuş gibi, Hyper Cloud Stinger Core'dan geçtim onda böyle bir şey yoktu açıkçası, arkada video açık iken oyuna girdiğim zaman tüm sesler güzeldi bunda ise oyundaki belirli bir sesi daha çok netleştiriyor, bunun bir çözümü vs var mı?

Aynısı bende de var. Normal bir durum, sesler boğukmuş gibi geliyor ancak alışıyorsun. Ben de sorun olduğunu düşünmüştüm, forumlarda da aynı sorundan bahsediyorlardı.

O boğukluğa alışabilirsiniz de alışamayadabilirsiniz bende değişiyordu mesela. İade etmeyi düşünürmüsünüz bilmiyorum ama 300 daha eklerseniz Hepsiburada'dan SEPETTE100 kodunu yeni hesapla kullanıp 2.550TL'ye Blackshark V2 Special Edition alabilirsiniz. @Error

Yeni konular

Geri
Yukarı