Cloud 2 vs Arctis 5

Bütçe
1000

kayrakaranfil

Decapat
Daha fazla  
2'si arasında kaldım. FPS oyunları oynamayı seviyorum. Hikaye oyunlarını az oynarım ve müziği kendi AirPods'umdan dinliyorum. Yani sadece Valorant- CS:GO oynamak için alacağım. 2'sini de kullanan birisi varsa bana yorumlarını paylaşabilir mi? Herkes Cloud2'yi öneriyor ama Cloud2'nin yazılımı olmaması ve eski bir kulaklık olması yüzünden benim tercihim Arctis5 ama sizin de bir yorumlarınızı almak istedim.
Ayrıca mikrofon kalitesi de benim için önemli, bunu eklemek istedim.

2'si arasında kaldım. FPS oyunları oynamayı seviyorum. Hikaye oyunlarını az oynarım ve müziği kendi AirPods'umdan dinliyorum. Yani sadece Valorant- CS:GO oynamak için alacağım. 2'sini de kullanan birisi varsa bana yorumlarını paylaşabilir mi? Herkes Cloud2'yi öneriyor ama Cloud2'nin yazılımı olmaması ve eski bir kulaklık olması yüzünden benim tercihim Arctis5 ama sizin de bir yorumlarınızı almak istedim.
Ayrıca mikrofon kalitesi de benim için önemli, bunu eklemek istedim.
Steelseries sevdalısı olarak Arctis 5

Cloud 2 ses performansı olarak bir tık daha iyi fakat bir çok kullanıcı (genel değil) dip sesten şikayetçi. Maalesef anakartın ses sürücüsü seçen bir kulaklık. Ses yüksekliğini %100 çıkarmadığınız sürece sorun teşkil etmez. Arctis 5 özellikleri ile bana göre daha avantajlı. Chatmix (bence bir nimet), kablosunun değiştirilebilir olması, kulak pedleri ve kafa bandı çok daha rahat. En son mikrofonun gizlenebilir yapıda olması. Uygulaması oldukça basit ve anlaşılır. Bence her 2 kulaklıkta sizi üzmeyecektir.

Cloud 2 ses performansı olarak bir tık daha iyi fakat birçok kullanıcı (genel değil) dip sesten şikayetçi. Maalesef anakartın ses sürücüsü seçen bir kulaklık. Ses yüksekliğini %100 çıkarmadığınız sürece sorun teşkil etmez. Arctis 5 özellikleri ile bana göre daha avantajlı. Chatmix (bence bir nimet), kablosunun değiştirilebilir olması, kulak pedleri ve kafa bandı çok daha rahat. En son mikrofonun gizlenebilir yapıda olması. Uygulaması oldukça basit ve anlaşılır. Bence her 2 kulaklıkta sizi üzmeyecektir.

Hocam şu an Akakçe'de en ucuz Arctis 5 1500TL bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

Hocam şu an Akakçe'de en ucuz Arctis 5 1500TL bunu da göz önünde bulundurmak lazım.
Çok haklısınız. Amazon sık sık Steelseries ekipmanlarına indirim yapıyor. Takip etmek lazım. Yalnız ben bu şekilde arada kalsam yine Arctis 5'i tercih ederdim. Rahatlığı ve chatmix kullanımı gerçekten alışkanlık yapıyor. Birde kablonun çıkarılabilir olması avantaj. Hak verirsiniz ki kulaklıkların en zayıf, bozulabilecek yeri kablodur. Garanti olmadığını düşünürsek kabloyu internetten alıp kullanmaya devam etme şansınız var.

Geri
Yukarı