Cloud 2 vs BlackShark V2 X vs Arctis 1

Bütçe
1000-1500

Shawenty

Centipat
Daha fazla  

Bu üç kulaklık arasında gidip geliyorum. Görüntü olarak çok cafcaflı olması yerine Steelseries gibi sade tasarımları seviyorum. Üstteki ikisinde ses kartı varmış. HyperX'in kulaklığı biraz daha FPS oyuncuları için sanırım. Ses kasmak için yapılmış gibi. Diğer ikisi de onun kadar olmasa da ses kasmaya yardımcı oluyor mu? Hem fiyat olarak biraz tuzlu hem de ben o kadar FPS düşkünü birisi değilim. Hangisini önerirsiniz?

Ses kartı ne işe yarıyor ve ne kadar önemli? Ben sürekli sesli sohbet kullanıyorum. Daha iyi ses alıp vermeme yardımcı olacaksa alayım.

Bu üç kulaklık arasında gidip geliyorum. Görüntü olarak çok cafcaflı olması yerine SteelSeries gibi sade tasarımları seviyorum. Üstteki ikisinde ses kartı varmış. HyperX'in kulaklığı biraz daha FPS oyuncuları için sanırım. Ses kasmak için yapılmış gibi. Diğer ikisi de onun kadar olmasa da ses kasmaya yardımcı oluyor mu? Hem fiyat olarak biraz tuzlu hem de ben o kadar FPS düşkünü birisi değilim. Hangisini önerirsiniz?

Ses kartın iyiyse Razer BlackShark v2X öneririm. Arctis 1'i boş ver. HyperX Cloud 2'de alınabilir ama fiyat farkı 500 lira.

Blackshark v2 x modelinde ses kartı yok, düz v2 modelinde var ama bütçenizi aşıyor. Yoksa direk onu önerirdim. Attığınız seçenekler arasında cloud 2 diğerlerine göre daha iyi. Biraz eski kalıyor ve dip ses sorunundan şikayet çok. Fakat çok satılan, özellikle cs go gibi oyunları oynayan oyuncuların tercih ettiği bir kulaklık. Zaten fiyat etiketi bakımından attığınız diğer iki kulaklıkla kıyaslanmaz.

Blackshark v2 x modelinde ses kartı yok, düz v2 modelinde var ama bütçenizi aşıyor. Yoksa direk onu önerirdim. Attığınız seçenekler arasında cloud 2 diğer daha iyi. Biraz eski kalıyor ve dip ses sorunundan şikayet çok. Fakat çok satılan, özellikle cs go gibi oyunları oynayan oyuncuların tercih ettiği bir kulaklık. Zaten fiyat etiketi bakımından attığınız diğer iki kulaklıkla kıyaslanmaz.

Dip ses sanırım sorunlu olduğu söylenen yeni üretilenlerde var. Çünkü eskiden hiç duymazdık böyle bir şikayet. Konu sahibine dönersek kesinlikle Cloud 2 almalısın, bu işten anlayan oyuncu olsun müzik yapımcısı olsun yüzde 99'u Cloud 2 önerdi bana bugüne kadar.

1.png

Blackshark v2 x modelinde ses kartı yok, düz v2 modelinde var ama bütçenizi aşıyor. Yoksa direk onu önerirdim. Attığınız seçenekler arasında cloud 2 diğerlerine göre daha iyi. Biraz eski kalıyor ve dip ses sorunundan şikayet çok. Fakat çok satılan, özellikle cs go gibi oyunları oynayan oyuncuların tercih ettiği bir kulaklık. Zaten fiyat etiketi bakımından attığınız diğer iki kulaklıkla kıyaslanmaz.
Dediğim gibi FPS oyuncusu değilim. Çok ince seslerle işim yok. Blackshark ses kartı var yazıyor Akakçe'de. Emin misiniz?

Dip ses sanırım sorunlu olduğu söylenen yeni üretilenlerde var. Çünkü eskiden hiç duymazdık böyle bir şikayet. Konu sahibine dönersek kesinlikle Cloud 2 almalısın, bu işten anlayan oyuncu olsun müzik yapımcısı olsun yüzde 99'u Cloud 2 önerdi bana bugüne kadar.

Eki Görüntüle 1676024
Fazla profesyonellere yönelik gibi durduğu için biraz uzaktım ama bakacağım. 👍

Benimde cloud 2 alırken çok sorularım vardı fakat aldım. Herhangi bir dip sorunu yok bende özellikle Media Markt'tan aldım amazonda 5-10 lira daha ucuzdu ama oradan alanlarda dip ses sorunu vardı anlamsız şekilde. Kulaklık iyi ses kasılıyor güzel alınabilir.

Dediğim gibi FPS oyuncusu değilim. Çok ince seslerle işim yok. Blackshark ses kartı var yazıyor Akakçe'de. Emin misiniz?

Fazla profesyonellere yönelik gibi durduğu için biraz uzaktım ama bakacağım. 👍
Eminim hocam modelleri karıştırıyorsunuz Blackshark v2 x modelinde yok. Ses kartı olan model blackshark v2.

Geri
Yukarı