Cloud 2 vs Blackshark V2

Bütçe
2000
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Gigabyte RTX2070 Super, CPU: Ryzen 5 3600, PSU: FSP Hydro K700W 80+ Bronze, Anakart: MSI B550M Pro VDH Wi-Fi, RAM: 16GB (2x8) DDR4 3600MHZ CL17 HyperX Fury, Kasa: MSI MAG Forge 100R
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Realtek® ALC892/ALC897 Codec ses yongasına sahibim. Bu yüzden USB kulaklıklara yöneldim. Çok sevilen bulabildiğim bu iki model var. Aralarında 700TL fark var. Blackshark V2 700TL'lik farka değer mi? Önerdiğiniz farklı kulaklıklar var mı? Aşağı yukarı her işimi yaparken (oyun, video, chat, müzik) kullanacağım. Bütçe 2000TL.

Cloud Alpha aldım. Umarım ses yongam yeterli olur.

Son düzenleme:
Cloud Alpha siparişini iptal ettim. Blackshark V2 için biraz indirim beklemeyi düşünüyorum. Aradaki az bir fark da değil ki 700 lira. Yoksa bence de çok güzel kulaklık ve pek alternatifi de yok gibi.

Yetersiz bulursanız Creative Sound Blaster G3 düşünebilirsiniz.
Creative Sound Blaster G3, 24-Bit : Amazon.com.tr: Oyuncak
Türkiye'de satılan benzer fiyatta alternatifi var mı biliyor musunuz? Yurtdışı garanti ve iade süreçleri nasıl oluyor bilgim yok.

Blackshark v2 alın. Yalnız biraz bekleyin yılbaşında falan indirim gelebilir, sık sık 1500 liraya düşüyor.
Yılbaşı indirimi ve incehesap Cuma indirimini bekleyeyim bari. Her yerde 2k şu an. Umarım düşer. 1700TL bandına düşse kâfi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı