Cloud 2 vs Cloud 3

Birebir aynı şeyi söylüyor arkadaşlarım. Şu anda Cloud Core Stinger kullanıyorum. Nefes sesinden fırtına kopuyor kulağımızda diyorlar. Ben de mikrofonu gerçekten iyi bir kulaklık alayım dedim ekstra mikrofona ihtiyacım kalmasın diye.

Sizce Cloud 3 pişman eder mi? Fiyatı gereksiz mi uçuk? Yani diğer kulaklıklara kıyasla keşke alsaydım onları dedirtir mi? Her türlü çok alt seviye bir üründen geçeceğim için memnun kalırım diye tahmin ediyorum fakat fiyatını haketmeyen bir ürün de kimse almak istemez.
Bence etmez ama Void elite daha iyi Cloud III'ten.

Ben de mikrofonu gerçekten iyi bir kulaklık alayım dedim ekstra mikrofona ihtiyacım kalmasın diye.

Açıkçası bu sorunu başka üst seviye kulaklıklardada olduğunu duydum ama model veremiyeceğim emin olmadığımdan.

Sizce Cloud 3 pişman eder mi? Fiyatı gereksiz mi uçuk? Yani diğer kulaklıklara kıyasla keşke alsaydım onları dedirtir mi? Her türlü çok alt seviye bir üründen geçeceğim için memnun kalırım diye tahmin ediyorum fakat fiyatını hak etmeyen bir ürün de kimse almak istemez.

Ben olsam almazdım çünkü kağıt üzerindeki verilere bakarsak arada pek de fark yok mikrofon dışında.

@emirhannk hocam ayrıca kutusu açılmamış 2.el bir Cloud 3 buldum 2000 TL'ye alınır mı? Fakat fiş fatura yok.

Kulaklıkda 2. ele girişmeyin bence dip ses sorunu olabilir, kötü kullanmış olabilir, çizikli vs belli olmayan ama nadiren olan bir sorunu olabilir veya hiçbiri olmazsa hijyenik olarak pek mantıklı olmaz, açıkçası çok titiz biri değilim hatta pisim ama başkasının kulaklığından pek haz etmem yine siz bilirsiniz. Bir de o fiyata çok bence.

Kulaklıkda 2. ele girişmeyin bence dip ses sorunu olabilir, kötü kullanmış olabilir, çizikli vs belli olmayan ama nadiren olan bir sorunu olabilir veya hiçbiri olmazsa hijyenik olarak pek mantıklı olmaz, açıkçası çok titiz biri değilim hatta pisim ama başkasının kulaklığından pek haz etmem yine siz bilirsiniz. Bir de o fiyata çok bence.

Güvenlik jelatini duruyor hocam. Hediye gelmiş. Fiş, fatura dolayısıyla garanti yok. Tek korkum dip ses sorunu. Deneyebilirsin almadan önce beraber açarız kutuyu diyor arkadaş. Tek sıkıntı peşin 2000 TL verip garantiden mahrum kalmak. Amazon vade farksız 9 taksit sunuyor İş Banka'sı kartlarına.

Güvenlik jelatini duruyor hocam. Hediye gelmiş. Fiş, fatura dolayısıyla garanti yok. Tek korkum dip ses sorunu. Deneyebilirsin almadan önce beraber açarız kutuyu diyor arkadaş. Tek sıkıntı peşin 2000 TL verip garantiden mahrum kalmak. Amazon vade farksız 9 taksit sunuyor iş Banka'sı kartlarına.

Dediğim gibi o bütçelerde 2. el almak çok saçma kaldı ki bir de garantisiz ürün.

Amazon vade farksız 9 taksit sunuyor iş Banka'sı kartlarına.

Ek olarak ilk ay iade hakkın var koşulsuz şartsız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı