Cloud 2 vs Cloud Alpha vs Arctis 5

mustafa batuhan

Decapat
Daha fazla  
3 kulaklık arasında kaldım; Cloud 2, Cloud Alpha, Arctis 5 sizce hangisi ve neden mümkünse şu yayıncı kullanıyor tarzında değil kendiniz kullandıysanız yorum yapabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üçü arasından en iyisi Cloud Alpha. Ama ses kartının da kötü olmaması gerekir.
Ses kartın iyi değilse Cloud II öneririm. Arctis 5'in -bana göre- Arctis 3'ten fazla bir farkı yok.

Cloud Alpha (emin değilim) ve Cloud II stereo iken Arctis 5 7.1.
Cloud II de 7.1'miş kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Üçü arasından en iyisi Cloud Alpha. Ama ses kartının da kötü olmaması gerekir.
Ses kartın iyi değilse Cloud II öneririm. Arctis 5'in -bana göre- Arctis 3'ten fazla bir farkı yok.

Cloud Alpha (emin değilim) ve Cloud II stereo iken Arctis 5 7.1.
Cloud 2'nin sanal 7.1 desteği var, yanında bu yüzden ses kartı ile geliyor.

Cloud Alpha bulabilirseniz alın derim ama en son stoklarda kalmamıştı hiçbir yerde.

İyi günler monster abra a5 v1.1 laptop sahibiyim.Ses kartım VIA HD AUDIO. Acaba cloud alpha alsam harici ses kartı almam gerekir mi laptop oldugu için cloud 2 ye mi yönelmeliyim ses kartı var diye? Benim ses kartım cloud Alpha da yeterli performansı sergileyemez diye düşünüyorum Sizce Cloud 2 mi almalıyım ?

ne karar verdiniz bilmiyorum ama ben cloud 2 kullanıyorum şu an için hiç pişman etmedi beni.. R6'de ve müzik dinlerken çok iyi performans alıyorum, ayrıca uzun süreli kullanımda hiç rahatsızlık vermiyor, özellikle bu konuda çok başarılı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı