Cloud 2 yerine kulaklık tavsiyesi

Bende düşünüyorum fakat kronik sıkıntıları varmış dip ses sorunundaymış %70 sesten sonra 7.1 tam çalışmıyormuş kafam çok karıştı.

Cloud 2'nin çakması.
Kardeşim sen yetkili bi abiye benziyosun cloud 2 hakkında olumlu görüşlerini bizzat okudum, ben daha yeni aldım ilk gece kullandım aşırı kötü geldi ses kasamıyorum seslerin nerden geldiğini anlayamıyorum sonrasında forumlarda gezerken bir çok şikayetle karşılaştım bu konu ile alakalı. Var mıdır senin bana tavsiye edebileceğin bişeyler direk iade mi etmeliyim?

Kardeşim sen yetkili bir abiye benziyosun Cloud 2 hakkında olumlu görüşlerini bizzat okudum, ben daha yeni aldım ilk gece kullandım aşırı kötü geldi ses kasamıyorum seslerin nereden geldiğini anlayamıyorum sonrasında forumlarda gezerken birçok şikayetle karşılaştım bu konu ile alakalı. Var mıdır senin bana tavsiye edebileceğin bir şeyler direk iade mi etmeliyim?

Amazon'da mı aldın.

Kardeşim sen yetkili bir abiye benziyosun Cloud 2 hakkında olumlu görüşlerini bizzat okudum, ben daha yeni aldım ilk gece kullandım aşırı kötü geldi ses kasamıyorum seslerin nereden geldiğini anlayamıyorum sonrasında forumlarda gezerken birçok şikayetle karşılaştım bu konu ile alakalı. Var mıdır senin bana tavsiye edebileceğin bir şeyler direk iade mi etmeliyim?

Hocam iade edip, tekrar sipariş verebilirsiniz. Bende ilk aldığımda dip ses sorunu ve kötü bir ses veriyordu iade ettim ve tekrar sipariş ettiğimde çok iyi performans aldım.

Hocam iade edip, tekrar sipariş verebilirsiniz. Bende ilk aldığımda dip ses sorunu ve kötü bir ses veriyordu iade ettim ve tekrar sipariş ettiğimde çok iyi performans aldım.
Başkan dip ses sorunu gibide değil ses gayet güzelde yani bi film izlesem müzik dinlesem falan çok keyif alırımda ağırlıklı rekabetçi oyunu oynuyorum yani silah sesleri böyle beynimin içine işliyor herşeyin önüne geçiyo bi aksiyona girdiğin zaman silahın şarjöründeki merminin hareketini duyuyosun allah razı olsunda bana o lazım değil işte bana yakınlarda kim var onu duymam lazım 3 gece uğraştım steelseries sonar bilmem ne gibi eqo programlarıda denedim çözülecek gibi değildi bu öğlen iade ettim steelseries veya razer almayı düşünüyorum

Başkan dip ses sorunu gibide değil ses gayet güzelde yani bir film izlesem müzik dinlesem falan çok keyif alırımda ağırlıklı rekabetçi oyunu oynuyorum yani silah sesleri böyle beynimin içine işliyor her şeyin önüne geçiyor bir aksiyona girdiğin zaman silahın şarjöründeki merminin hareketini duyuyosun Allah razı olsunda bana o lazım değil işte bana yakınlarda kim var onu duymam lazım 3 gece uğraştım SteelSeries Sonar bilmem ne gibi eqo programları da denedim çözülecek gibi değildi bu öğlen iade ettim SteelSeries veya Razer almayı düşünüyorum.

Siz bilirsiniz hocam. Bu kulaklık tam aksine ses kasmak için bire bir. Razer veya SteelSeries'e geçince şunu duyayım, bunu duymayayaım gibi bir durum yok. Geçtiğiniz kulaklıkta deneyimlerinizi anlatıp etiketlerseniz iyi olur.

Geri
Yukarı