Cloud 3 padleri çok rahatsız ediyor

Canakta93

Hectopat
Önerebileceğiniz Cloud 3 uyumlu kulak pad var mı? 3-4 saatlik kullanımda kulaklarıma yaptığı baskı çok rahatsız ediyor. Daha önce Cloud 2 kullanmıştım ilk zamanlar oda ağrı yaptı fakat padlerin ayarını yaptığımda düzelmişti. Cloud 3'te ne yaptıysam olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün bende kullandım baskı farkını çok fark etmedim ama çok fazla terletiyor pad şart. Uyumlu bulursanız link atabilirseniz iyi olur.

Önerebileceğiniz Cloud 3 uyumlu kulak pad var mı? 3-4 saatlik kullanımda kulaklarıma yaptığı baskı çok rahatsız ediyor. Daha önce Cloud 2 kullanmıştım ilk zamanlar oda ağrı yaptı fakat padlerin ayarını yaptığımda düzelmişti. Cloud 3'te ne yaptıysam olmuyor.
Geçen gün bende kullandım baskı farkını çok fark etmedim ama çok fazla terletiyor pad şart. Uyumlu bulursanız link atabilirseniz iyi olur.
Bende bakıyorum bulursanız.

Biraz geç oldu ama sorun kulaklık yeni oldugundan kaynaklanıyormuş belirli bir süre gerdirip o şekilde bırakınca açıldı ve rahatsız etmiyor artık. Ama ses şiddeti çok düşük Cloud 2'ye göre. Bilseydim tekrar Cloud 2 alırdım.
Hocam cloud 3'ün çıkma sebebi Kingstondan hp alınca cloud 2'nin kalitesini düşürüp cloud 3'ü çıkardılar. Eski kalitede olsaydı piyasada diğer kulaklıklara altarnarif tanımazdı emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı