Cloud 3 Wireless alınır mı?

Doğukannnnn

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Gigabyte B550M-DS3H
ID-COOLING SE-214-XT
Corsair DDR4 2x8GB 3000MHz CL15
Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2
Kingston KC3000 1TB 7000-6000MB/s
Samsung 850EVO SSD.
Seasonic S12II-620 620W 80+ Bronze.
DARK N10
BlackShark V2 Pro 2023 kullanıyordum çok memnundum fakat kulaklık kenarlarından kendi kendine kırıldı. Arkadaşlarımın da başına gelmesinden sonra olayı araştırmaya koyuldum. Kulaklığın plastik kısımlarım kırılması cihazın kronik sıkıntısıymış. Ayrıca aldığım dönemde 1-2 ay civarı sürücü sıkıntısı çekmiştim, Synapse 3 yazılımındaki hatadan dolayı kulaklığı ekolayzersiz kullanmak zorunda kalmıştık. Kırılma sonrası baktığım konularda da garanti kısmı da kullanıcı hatası sonucunu verip ciddi mağduriyet yaşanmış. Reddit'te 3D yazıcıdan parça çıkarıp kullananlar daha sağlam olduğunu söyleyenler olmuş. Bende garantideyken o parçayı çıkarmak için 3D yazıcı araştırıyordum. Elektronik cihazlarımı ciddi hassasiyetle kullanmaya özen gösteririm. Fakat 5 ay kullanmam sonucunda kulaklığın esneme yerinden kırıldı. 1- 2 ay da kıranlarda olmuş. Şanslıyım ki ben para iadesi alabildim. Kulaklık gerçekten ses ve mikrofon kısmında çok kaliteli fakat BlackShark V2 Pro 2023 tekrar bulaşmayacağım bir cihaz oldu.

Gelelim HyperX'e Cloud 2 önceki kulaklığımdı çok memnundum. Kablosuza geçmek adına Razer modeline geçmiştim. Şimdi tekrar Cloud III Wireless modeline geçmeyi düşünüyorum. Fakat gördüğüm bazı konularda kulaklığın kronik PC'yi görmeme sorunu olduğunu okudum. Son kullanıcı yorumları nelerdir? Kullananlar varsa tavsiyenizi alabilir miyim?

Kulaklık asıl gücünü kablolu kullandığınızda gösteriyor. Müzik kalitesi orta seviyede fakat mikrofon ve oyun performansı başarılı. Corsair HS80 ile karşılaştırıp ona göre almanızı tavsiye ederim ikisi de güzel cihazlar. Kronik sorunlar hakkında bilgim yok.

Kulaklık asıl gücünü kablolu kullandığınızda gösteriyor. Müzik kalitesi orta seviyede fakat mikrofon ve oyun performansı başarılı. Corsair HS80 ile karşılaştırıp ona göre almanızı tavsiye ederim ikisi de güzel cihazlar. Kronik sorunlar hakkında bilgim yok.
Kablolu derken bunun kaynağı var mi? Ciddi bir sıkıntı çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı