Cloud Alpha yerine kulaklık önerisi

utkuukurt

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Hekim
Yaklaşık bir aydır stokları kontrol ediyorum fakat ne yazık ki HyperX Cloud Alpha bir türlü bulamıyorum. Şu sıralar sadece Nanokatalog’da var. Birçok siteyi aradım fakat stokların ne zaman yenileneceği hakkında bilgileri olmadığı cevabını alıyorum. Uzun araştırmalar sonucu almaya karar verdiğim Cloud Alpha’yı bulamıyorum. Hazır Black Friday arifesindeyiz indirimler gelirken Cloud Alpha yerine önerebileceğiniz kulaklık marka modelleri nelerdir? PUBG, R6 tarzı FPS oyunları oynuyorum bütçe en fazla 650₺ (İndirimle bu fiyata düşebilir dediğiniz kulaklıkları da yazarsanız sevinirim).

Zamanınızı ayırıp yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
Esenlikle...

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlike hyperx cloud 2 eski bi kulaklık olmasına rağmen günümüzde bi çok oyuncunun ve yayıncının kullandığı kulaklıktır. Örneğin Space Soldiers oyuncusu Xantares hala bu kulaklığı kullanıyor.

Bundan 2 ay önce GSP 350 webdenal sitesinde 550₺ gibi bir fiyattayken almamanın hüznünü yaşıyorken GSP 300 almak istemiyorum açıkçası.
Cloud II her zaman aklımda ama şu Asus’u da araştırmaya çalışıyorum fakat forumlarımızda pek yorum yok. Belki bir deneyim sahibi çıkar...
Yorumlarınız için teşekkürler, aramaya devam...
Bu arada sanırım buradaki gayet güvenilir fakat indirim yok şimdilik ve taksit sayısında bir sorun var gibi. Bakalım bekleyeceğiz biraz daha :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı