Cloud Core Wireless alınır mı?

Bir problem yaşatmaz değil mi geçen gün bir yazı okudum şey yazıyordu işte Wireless kulaklığımı adaptör ile şarj ettim sabah kalktığım da hem şarj almıyordu hem de kullanamıyordum gibi bir şey.
Yani daha önce Steelseries Arctis 1 wireless kullanmıştım hep adaptörle şarj ettim bir sıkıntısını görmedim. Cloud Core Wireless'ta kronik bir sorunsa bilemem. Ama zaten öyle bir problem yaşamanız durumunda, kullanıcı hatası olarak sayılamaz lakin kullanma kılavuzunda öyle bir şey yazmıyor.

Yani daha önce SteelSeries Arctis 1 Wireless kullanmıştım hep adaptörle şarj ettim bir sıkıntısını görmedim. Cloud Core Wireless'ta kronik bir sorunsa bilemem. Ama zaten öyle bir problem yaşamanız durumunda, kullanıcı hatası olarak sayılamaz lakin kullanma kılavuzunda öyle bir şey yazmıyor.

Siz de mi aynı şekilde adaptör ile şarj ediyorsunuz?

Dediğim gibi sistemi daha kuramadım, ssd'nin gelmesini bekliyorum. 10-15dk deneyimlediğim için şarj etmedim ama adaptörle şarj edeceğim.

MERHABA KULAKLIĞI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM OYUN İÇİN KULLANICAMA DTS NE OLUYOR 7.1'den İYİMİ KÖTÜMÜ bir de OTG İLE Android DE KULLANABİLİR MİYİZ BUNU

Merhaba kulaklığı almayı düşünüyorum oyun için kullanıcama DTS ne oluyor 7.1'den iyimi kötümü bir de OTG ile Android de kullanabilir miyiz bunu.

Merhaba kardeşim 1 aydır falan kullanıyorum herhangi bir sorununu görmedim 2 günde 1 şarja takıyorum. Bildiğin kadarıyla DTS 7.1'in üstünde bir teknoloji yeni nesil bir teknoloji Android de kullanamazsın diye düşünüyorum çünkü Bluetooth yok USB dangle ile bağlanıyor.

Merhaba kardeşim 1 aydır falan kullanıyorum herhangi bir sorununu görmedim 2 günde 1 şarja takıyorum. Bildiğin kadarıyla DTS 7.1'in üstünde bir teknoloji yeni nesil bir teknoloji Android de kullanamazsın diye düşünüyorum çünkü Bluetooth yok USB dangle ile bağlanıyor.
Kardeşim merak ettiğim bir konu var Pubg de yada Cs go da ayak sesleri nasıl ? Kulaklığın ses konusundaki - leri nelerdir ?

Vallahi hocam bana kalırsa bir -'si yok ben Valorant oynuyorum immortal elo ses kasma konusunda 1 gram sıkıntı çekmiyorum.
Hocam 1050TL eder mi? Bir kere aldıktan sonra muhtemelen 2-3 yıl kullanırım dayanıklılık konusunda nasıl? Müzik ve oyun konusunda performansından memnun musunuz? Yazılım desteği DTS haricinde var mı?

Vallahi hocam bana kalırsa bir -'si yok ben Valorant oynuyorum immortal elo ses kasma konusunda 1 gram sıkıntı çekmiyorum.
Hocam ben satın aldım ürünü ortalıkta gezen bir dünya görüş var sizi bulmam iyi oldu eğer ayar konusunda sıkıntı çekersem sizin kapınız çalacagım haberiniz olsun teşekkür ederim yorumunuz için :)

Geri
Yukarı