Cloud Core Wireless alınır mı?

Hocam ben satın aldım ürünü ortalıkta gezen bir dünya görüş var sizi bulmam iyi oldu eğer ayar konusunda sıkıntı çekersem sizin kapınız çalacagım haberiniz olsun teşekkür ederim yorumunuz için :)

Ne demek hocam isterseniz Discord'dan da yazabilirsiniz ayar konusunda ise herhangi bir yazılımı yok haberin olsun yazılım konusunda bir destek sağlamıyor HyperX bu modelde. Ama onun dışında yardımcı olabileceğim bir şey olursa elimden geleni yaparım tabii ki :)

Hocam 1050TL eder mi? Bir kere aldıktan sonra muhtemelen 2-3 yıl kullanırım dayanıklılık konusunda nasıl? Müzik ve oyun konusunda performansından memnun musunuz? Yazılım desteği DTS haricinde var mı?
cloud 2 deneyimlediysen cloud 2 den ses kalitesi olarakta düzeyi olarakta kötü. Oyun performansı da yine öyle.

Merhaba arkadaşlar Cloud core wireless (dts) bugun elime ulaştı. Medusa dan bu kulaklığa geçtim fakat çok garip hissettiriyor. Öncelikle mikrofonu medusaya göre boğuk ve daha fazla dış ses algılıyor discordda arkadaşlarıma test ettirdim. 2. problem ise oyun sesleri boğuk gibi dts i açtığım için mi öyle nasıl kullanmalıyım ya da bilmem gereken onemli ayar var mı valorant ve cs oynuyorum geri kalan oyunlarda cok onemlı degil sesler acıkcası yardımcı olursanız cok mutlu olurum iade edeceğim yoksa.

Merhaba arkadaşlar Cloud core wireless (dts) bugun elime ulaştı. Medusa dan bu kulaklığa geçtim fakat çok garip hissettiriyor. Öncelikle mikrofonu medusaya göre boğuk ve daha fazla dış ses algılıyor discordda arkadaşlarıma test ettirdim. 2. problem ise oyun sesleri boğuk gibi dts i açtığım için mi öyle nasıl kullanmalıyım ya da bilmem gereken onemli ayar var mı valorant ve cs oynuyorum geri kalan oyunlarda cok onemlı degil sesler acıkcası yardımcı olursanız cok mutlu olurum iade edeceğim yoksa.
DTS kapatıp dener misiniz? Bazı insanlar DTS açıkken sesinin garip geldiğini ve alışamadığını söylemişti.

DTS kapatıp dener misiniz? Bazı insanlar DTS açıkken sesinin garip geldiğini ve alışamadığını söylemişti.
Uzamsal sesi windows için sonic seçtim doğru olan bu sanırım kapalı değilde diğer kulaklıklarda bu seçili oluyordu sanırım emin değilim ama kapalı yapınca biraz daha sesler canlanıyor fakat yinede medusa kadar etkili olmadı alısmadıgım için olabilir belki bilmiyorum ses uzaktan geliyor gibi hissettiriyor. Yapmam gereken bir ayar var mı microfon düzeyini 100 de kullanıyorum ama ses az geliyor dediler yinede direkt usb yi taktim store dan dts indirdim kullanmaya basladım baska bir şey yapmadım

Uzamsal sesi windows için sonic seçtim doğru olan bu sanırım kapalı değilde diğer kulaklıklarda bu seçili oluyordu sanırım emin değilim ama kapalı yapınca biraz daha sesler canlanıyor fakat yinede medusa kadar etkili olmadı alısmadıgım için olabilir belki bilmiyorum ses uzaktan geliyor gibi hissettiriyor. Yapmam gereken bir ayar var mı microfon düzeyini 100 de kullanıyorum ama ses az geliyor dediler yinede direkt usb yi taktim store dan dts indirdim kullanmaya basladım baska bir şey yapmadım
Kulaklığı kendim deneyimlemedim forumda deneyimleyenler 2-3 gün içinde sesine alışıldığını söylemiş. DTS ise çoğu kişi kullanmıyor gördüğüm kadarıyla. Windows Sonic ayarıda kapalı kalsın bence. Bir saf sesine alışın kulaklığın ondan sonra ekstra teknolojileri deneyin.

Kulaklığı kendim deneyimlemedim forumda deneyimleyenler 2-3 gün içinde sesine alışıldığını söylemiş. DTS ise çoğu kişi kullanmıyor gördüğüm kadarıyla. Windows Sonic ayarıda kapalı kalsın bence. Bir saf sesine alışın kulaklığın ondan sonra ekstra teknolojileri deneyin.
wievsonicte kapadım dediğin gibi biraz alışmam gerek muhtemelen 5 senedir medusa kullanıyordum ve kablolu dan kablosuza geçiyorum muhakkak performans kaybı yaşayacaktım microfonu 75 ses düzeyinde kullanıyorum biraz sesim az gidiyor karsı tarafa ama en azından dip sesi minimal seviyede tutuyorum bu sekılde dtsi de açmam muhtemelen tek endişem oyunlarda ses kasmada medusaya göre problem yaşamamak onu kullanırken cok iyi ses kasabiliyordum bunda şimdililik biraz afalladım sebebi alısmadıgımdan olabilir ya da cok az da olsa kablosuz oldugu ıcın sesler az geliyor olabilir bakalım 1-2 hafta deneyimleyip karar vericem memnun kalmazsam amazondan almıstım iade ederim direkt. teşşekürler yardımcı oldugun için

@NotAKnightAnymore hocam merhaba konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Kulaklığı kullanıyorsanız performansı nasıl acaba? Dip ses sorunu vs var Mi Cloud 2 ile aynı mı yoksa daha iyi mi daha mı kötü?

Yeni konular

Geri
Yukarı