Cloud Core Wireless vs Razer BlackShark V2

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an çok kararsızım aklımda Cloud Core Wireless almak vardı.
HyperX Cloud Core Wireless HHSC1C-CG-BK/G Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ama bazı seçenekler daha gördüm;
1.5k 2. el Logitech G PRO X

Sizce sırf Wireless diye Cloud Core Wireless alınır mı? Yoksa BlackShark mantıklı mı?
Benim için sağlam uzun ömürlü ve kullanışlı olsun yeter.

BlackShark V2 için 2000 TL çok bence. Alpha S ise önerdiğim bir kulaklık değil.

Anakartının ses yongası iyiyse düz Alpha öneririm.
Veya USB istersen Kraken V3 var.

BlackShark V2 için 2000 TL çok bence. Alpha S ise önerdiğim bir kulaklık değil.

Anakartının ses yongası iyiyse düz Alpha öneririm.
Veya USB istersen Kraken V3 var.

Maalesef hocam ses kartım iyi değil yoksa dediğiniz gibi tercihim düz Alpha modeli olurdu düşünmeden. Kraken v3'e bakacağım. Core Wireless hakkında bir bilginiz var mı? Baktığımda çoğu kişi beğenmişti ama kararsız kaldım bir bilginiz var mı?

İndirimlerde 1500'e düşüyor, o zamanlar alınabilir ama şu an 2000 TL etmez.

Hocam aylardır takip ediyorum 2K'nin altına düşmedi. O fiyatlarda olsa alacağım ama düşmedi bir türlü. G PRO X'te 2K fiyat bandına düşse almak istiyorum ama oda aylardır o fiyatta başkada seçenek kalmadı. Bir tek ikinci el G PRO X kaldı o mantıklı mı hocam?

Hocam aylardır takip ediyorum 2K'nin altına düşmedi. O fiyatlarda olsa alacağım ama düşmedi bir türlü. G PRO X'te 2K fiyat bandına düşse almak istiyorum ama oda aylardır o fiyatta başkada seçenek kalmadı. Bir tek ikinci el G PRO X kaldı o mantıklı mı hocam?
İkinci elini 1250'den aşağı bulamazsın G PRO X'in. Bence değmez, ikinci el sonuçta. Ama güzel kulaklıktır.

13-18 Aralık arasında 1500 TL idi blackshark v2. Bende yakından takip ediyordum alacaktım lakin synapse uygulaması yüzünden vazgeçtim.

13-18 Aralık arasında 1500 TL idi BlackShark v2. bende yakından takip ediyordum alacaktım lakin Synapse uygulaması yüzünden vazgeçtim.

Nasıl ya hangi sitede düştü acaba her gün siteleri ziyaret ediyorum ama bir türlü görememiştim.

İkinci elini 1250'den aşağı bulamazsın G PRO X'in. Bence değmez, ikinci el sonuçta. Ama güzel kulaklıktır.

Tamamdır teşekkür ederim 1.5k ya bulmuştum gpx i ama şansımı Core Wireless'ta deneyeceğim tekrardan teşekkür ederim.

Geri
Yukarı