Cloud Gaming Kullanan Var Mı?

Vortex - Cloud Gaming.
Telefondan bilgisayar oyunlarını oynamamı sağlıyor.
İnternet kötü ona rağmen 40 FPS 720P oymayabiliyorum.

Sence GFN, Vortex gibi sadece uygulamanın sunduğu oyunları oynayabildiğin platformları kullanmak mı daha iyi yoksa Shadow Tech gibi veya Azure'dan oluşturulan sanal bilgisayarlar gibi olanları kullanmak mı daha iyi.

Bana göre Shadow Tech ve benzeri uygulamalar daha kullanışlılar.
Harici olarak Vortex için de uygulama desteği sınırı yok kontroller el ile ayarlanıyor. :)

Bana göre Shadow Tech ve benzeri uygulamalar daha kullanışlılar.
Harici olarak Vortex için de uygulama desteği sınırı yok kontroller el ile ayarlanıyor. :)
Ben warzone oynamak istiyorum , GFN kullanıcısıyım ama maalesef yok. Aynı şekilde GTA vs. Shadowda üyelikler kapalı gördüğüm kadarıyla. Sanal sunucu almak mantıklı mı şahıslardan sence.

Ben warzone oynamak istiyorum , GFN kullanıcısıyım ama maalesef yok. Aynı şekilde GTA vs. Shadowda üyelikler kapalı gördüğüm kadarıyla. Sanal sunucu almak mantıklı mı şahıslardan sence.
Güvendiğiniz bir yer ise neden olmasın?
Fena değil gibi duruyor dürüst olursam hiç denemedim.

Deneyen kişilerin videoları olacaktır onları izledikten sonra biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güvendiğiniz bir yer ise neden olmasın?
Fena değil gibi duruyor dürüst olursam hiç denemedim.

Deneyen kişilerin videoları olacaktır onları izledikten sonra biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz.
İzlediğim videolarda oyun için açmıyolar , virüs deneme veya site yönetme , video düzenleme gibi programlarda kullanıyolar. Bir de araştırmalarım sonucunda , sanal sunucularda mining ve cc tarzı illegal işler yaptıklarını öğrendim o yüzden biraz sıcak bakamamıştım. Ne yapsam bilemedim açıkcası :)

İzlediğim videolarda oyun için açmıyolar , virüs deneme veya site yönetme , video düzenleme gibi programlarda kullanıyolar. Bir de araştırmalarım sonucunda , sanal sunucularda mining ve cc tarzı illegal işler yaptıklarını öğrendim o yüzden biraz sıcak bakamamıştım. Ne yapsam bilemedim açıkcası :)
Çok bilgim yok bu konuda diğer kullanıcılar zaten mesaj yazacaktır. (Sonra 5 yıldır ölü kalan konular arasına girer :D.)

Yeni konular

Geri
Yukarı