Cloud II vs PreCog vs Kraken TE

Bana göre Precog. Hatırlarsam çok yüksek satış fiyatına sahipti noldu da ucuza satılıyor anlamadım ama o fiyata iyi gibi gözüküyor. Cloud 2'nin yazılımı yok zaten Precog'da ne varsa 2'de de o var gözüküyor ikisinin de yazılımı yok. Razer serileri artık THX ile çalışıyor ve gayet iyi 7.1 modelleri. Ancak Razer tarafından Blackshark V2 modelini öneririm biraz pahalandı maalesef indirim beklenirse gerçekten iyi kulaklıktır.
Maalesef kuponumun 3 günü kaldı. Önümüzdeki 3 gün içinde almam lazım ve bütçeyi 30-40 lira falan dışında daha fazla da zorlayamıyorum. Precog 3.5 mm jack girişiyle bağlayınca performans kaybı çok yaşıyor vs diye okudum ama hiç önemli değil pc dışında başka platformda kullanmayacağım zaten. Kararsız bi insan olduğum için muhtemelen kuponun son gününe kadar bekleyeceğim.

Razer Kraken T.E. kesinlikle. 1 yıldır kullanıyorum. Öncelikle konfor gayet güzel. Ses yalıtımı çok tatmin edici. Ses seviyesi açamayacağın kadar fazla emin olabilirsin. Ben daha hiç 40'ın üstünü geçemedim yani. :D Onun dışında Razer'ın THX sanal çevresel sesi bence çok başarılı. Gerçek 7.1 de kullandım. Tabi ki gerçeği çok farklı bir şey ama o kadar para veriyorsan alman gereken kulaklık kesinlikle bu. HyperX Cloud 2 'de kullandım 4 ay kadar. Çok rahat ama 7.1'i Razer'ın yanından geçemez. Bunların dışında Razer 2 ses kanallı olarak geliyor. Bunu şöyle açıklayayım sana. Tek ses kanalında 7.1 açtığın zaman sohbet ettiğin arkadaşlarının da sesi 7.1 olarak sana dönüyor. Bu da acayip kötü bir yankı oluşuruyor. Razer'da Chat için ayrı bir ses kanalı var ve sen 7.1'e bile alsan Discorddaki arkadaşlarını olması gerektiği şekilde duyuyorsun. Bu olay gerçekten muazzam emin ol bir daha bu olay yüzünden başka kulaklık almak istemeyeceksin. :D Bütün bunların dışında ses kartının üzerinde Bass ayarı var ben tam ortada kullanıyorum yeterince tatmin ediyor. Kendi EQ ayarları gayet iyi ben hiç custom bir EQ ile uğraşmadım ki 15 yıldır müzik yapan bir insanım gitar çalıyorum bu konuda hassas bir insanım anlayacağın üzere. Bunların dışında aklıma pek bir şey gelmiyor fakat tekrardan belirtmek isterim kesinlikle Razer almalısın.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Razer konusunda okuduklarım içinde vardı ses kartının çok iyi olduğu ve bu sohbet sesini kısma açma olayı. Onun dışında razer hakkında okuduğum kötü yorum oyunlarda ses kasma konusunda zayıf kaldığı. Benim ise müzik dinleyecek kulaklığım olduğu için şuan önemli olan ortalama bi mikrofonu olması ve ses kasma konusunda başarılı olması. Öğlen razer kulaklığı kafamda elemiştim ama şuan tekrar çok kararsız kaldım :D
Cloud 2 ile MH752 kullandım, Cloud 2'nin üstün olduğu tek konu oyunlar. Şahsen MH752 tavsiye ediyorum.
Hocam kulaklığı alma amacım oyun oynamak. Yoksa bi vakit mh 650 düşündüm ama kullananlar cızırtı vs gibi sorunlardan dert yanınca çekindim.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Razer konusunda okuduklarım içinde vardı ses kartının çok iyi olduğu ve bu sohbet sesini kısma açma olayı. Onun dışında razer hakkında okuduğum kötü yorum oyunlarda ses kasma konusunda zayıf kaldığı. Benim ise müzik dinleyecek kulaklığım olduğu için şuan önemli olan ortalama bi mikrofonu olması ve ses kasma konusunda başarılı olması. Öğlen razer kulaklığı kafamda elemiştim ama şuan tekrar çok kararsız kaldım :D

Hocam kulaklığı alma amacım oyun oynamak. Yoksa bi vakit mh 650 düşündüm ama kullananlar cızırtı vs gibi sorunlardan dert yanınca çekindim.
Hocam şöyle diyeyim 3 arkadaş sırasıyla Razer Kraken TE ve HyperX Cloud 2 kullandık. Hepimiz Razer diyoruz şuan. :D Bu arada özellikle Razer ses kasma konusunda özellikle 7.1 ile Cloud 2'den daha iyi.

Geri
Yukarı