Cloud II Wireless Adaptör Kırıldı

dispoLL

Hectopat
Daha fazla  
Elim bir kaza sonucu Wireless USB adapter kırıldı. Garantiye versem kulaklığı değişime alırlar mı, yoksa bizi ilgilendirmez mi derler? İnternetten Cloud 2 Wireless Adapter aldım fakat onunla da uyum sağlamadı, güya orijinaldi... Tek yol garantiye vermek kaldı.

Dosya Ekleri

• Adapter 1.jpeg
    Adapter 1.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 117
  • Adapter 2.jpeg
    Adapter 2.jpeg
    299 KB · Görüntüleme: 117
  • Adapter 3.jpeg
    Adapter 3.jpeg
    315 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tip şeyler garantiye girmez. Ücretli olarak yenisini alabilirsiniz.

Geçmiş olsun hocam. Garantiye vermeyi deneyin derim nadir olsa da bazen ücretsiz değişim yapıyorlar.

Yeni aldığınız USB ile kulaklığın eşleştirmesini yaptınız mı?

Gördüğüm kadarıyla yapılmayacak bir durumu yok, kartın kendisi kırıldı mı yoksa sadece USB kısmımı eğer USB kısmı ise bir elektronikçide tamir ettirebilirsiniz.

Hayır yapmadım direk kasaya taktım. Baktım çalışmıyor iadeye verecektim hatta. Türkçe meali nedir bunun acaba?

Gördüğüm kadarıyla yapılmayacak bir durumu yok, kartın kendisi kırıldı mı yoksa sadece USB kısmımı eğer USB kısmı ise bir elektronikçide tamir ettirebilirsiniz.

Sadece görüldüğü şekilde kırıldı. Bende yapılmaz diye vermedim komple kopmuş masayı çekerken USB yerinden koptu. İçini açamadım plastiği kırılmasın diye.

Hayır yapmadım direk kasaya taktım. Baktım çalışmıyor iadeye verecektim hatta.. türkçe meali nedir bunun acaba

1. Kulaklık kapalıyken, kulaklık durum LED'i hızla kırmızı/yeşil yanıp sönmeye başlayana kadar güç düğmesini basılı tutun. Kulaklık şimdi eşleştirme modundadır.

2. USB adaptörü takılıyken, USB adaptörü LED'i hızla yanıp sönmeye başlayana kadar iğne deliğinin içindeki düğmeyi basılı tutmak için küçük bir araç (örneğin ataş, SIM tepsisi çıkarıcı vb.) kullanın. USB adaptörü şimdi eşleştirme modundadır.

3. Hem kulaklık LED'i hem de USB adaptör LED'i sabit yanana kadar bekleyin. Kulaklık ve USB adaptörü artık birlikte eşleştirilmiştir.

Yeni aldığınız adaptörde sıkıntı yoksa sorununuz çözülür. Kutudan çıkan adaptör ile eşleştirilmiş olarak geliyor kulaklık. Yeni adaptör aldığınızda bu işlemi yapmanız gerekiyor.

Hocam teşekkürler oldu :D iyi ki konuya forum açmışım vallahi manuel eşleştirince oldu teşekkürler çalıştı kulaklık.

1. kulaklık kapalıyken, kulaklık durum LED'i hızla kırmızı/yeşil yanıp sönmeye başlayana kadar güç düğmesini basılı tutun. Kulaklık şimdi eşleştirme modundadır.

2. USB adaptörü takılıyken, USB adaptörü LED'i hızla yanıp sönmeye başlayana kadar iğne deliğinin içindeki düğmeyi basılı tutmak için küçük bir araç (örneğin ataş, SIM tepsisi çıkarıcı vb.) Kullanın. USB adaptörü şimdi eşleştirme modundadır.

3. hem kulaklık LED'i hem de USB adaptör LED'i sabit yanana kadar bekleyin. Kulaklık ve USB adaptörü artık birlikte eşleştirilmiştir.

Yeni aldığınız adaptörde sıkıntı yoksa sorununuz çözülür. Kutudan çıkan adaptör ile eşleştirilmiş olarak geliyor kulaklık. Yeni adaptör aldığınızda bu işlemi yapmanız gerekiyor.

Adamın dibisin sen ya. Çok sağ ol konu kilit oldu :)))

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı