Cloud Mail.Ru'nun çerezlerde IP adresini alması sorun teşkil eder mi?

769189

Yoctopat
Hocalarım merhaba, Cloud mail üzerinden bir oyun indirmeye çalışıyordum. Çerezleri kabul etim, fotoğraftan bakabilirsiniz, IP adresimi almış. Çok rahatsız oldum. Ne olabilir? Virüs veya herhangi bir durum olur mu? Bir kimseleri tarafından cihazıma bir şey yapılabilir mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok dostum sorun teşkil etmez. Çerez Politikasını bütün büyük firma siteleri artık gizlilik prosedürleri nedeniyle açık beyan yapıyor.

Sen ayarlar kısmından neleri kabul edip etmeyeceğini ve bu ayarlara göre verilerinin nasıl işleneceğini belirleyebilirsin.

Yani işin özü korkmana gerek yok. Kimse bilgisayarına sızma girişimi yapmaz 🥲

Yok dostum sorun teşkil etmez. Çerez politikasını bütün büyük firma siteleri artık gizlilik prosedürleri nedeniyle açık beyan yapıyor.

Sen ayarlar kısmından neleri kabul edip etmeyeceğini ve bu ayarlara göre verilerinin nasıl işleneceğini belirleyebilirsin.

Yani işin özü korkmana gerek yok. Kimse bilgisayarına sızma girişimi yapmaz 🥲

Teşekkürler yanıt için.

Siteye tıkladığınız an IP adresiniz kaydolur zaten girdiğiniz her site için geçerli bu. IP adresinden ise hiçbir şey yapılamaz yıl olmuş 2024 hala bunlara mı takılıyorsunuz.

Çok endişeleniyorsanız modemin fişini çekip geri takabilirsiniz.

Hocalarım merhaba, Cloud mail üzerinden bir oyun indirmeye çalışıyordum. Çerezleri kabul etim, fotoğraftan bakabilirsiniz, IP adresimi almış. Çok rahatsız oldum. Ne olabilir? Virüs veya herhangi bir durum olur mu? Bir kimseleri tarafından cihazıma bir şey yapılabilir mi?

Eki Görüntüle 2150077

Yok hocam her siteye veriyorsun zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı